Üyelik için Fake Kredi Kartı, Telefon Numarası ve Mail Adresi Açma

Üyelik için Fake Kredi Kartı, Telefon Numarası ve Mail Adresi Açma

Web site ve uygulamlara üye olurken bizden bazı kullanıcı bilgilerinin yanı sıra telefon numarası, mail adresi hatta kredi kartı istemektedir. Hatta bazı oyun platformları kredi kartı bilgisi girmeden üyelik bile tamamlamıyor. Bu tarz durumlarda kullanıcıların kafasında soru işaretleri kalıyor. Sürpriz bir ödemeyle karşılaşmamak adına fake bir kredi kartı arayışına giriyorlar. Birde SMS problemi var. Herhangi bir platforma telefonunuzu verdiğiniz andan itibaren reklam SMS’leri başlıyor. Bunlada kalmıyor bu platformalar telefon ve bilgilerinizi başka platformlara satıyor ve ortak bir havuza düşüyorsunuz. Maillerde ise gereksiz/spam bölümüne düştüğü için çoğu zaman böyle bir sorunla karşılaşmıyoruz. Şimdi sizlere tanıtacağımız bu üç platform sayesinde kendinize sahte telefon numarası, kredi kartı ve mail adresi tanımlayabileceksiniz. Üstelik platformun üyelik esnasında size gönderilen doğrulama kodunu görüntüleyip onaylama işlemini rahatlıkla geçiceksiniz.

Tek kullanımlık mail, telefon ve kredi kartı işlemleri sayesinde gerçek hesaplarınızı paylaşmamış olursunuz ve güvende kalırsınız.

Tek Kullanımlık Geçici E-posta Açma

Yapmanız gereken ilk şey bize ücretsiz olarak bu hizmeti sunan https://temp-mail.org adresine girmek, siteye girdiğiniz anda sizi geçici mail adresiniz karşılıyor. Mail adresinizi hemen kopyalayıp ilgili platform ile paylaşabilirsiniz.

Mail adresinizi paylaştıktan sonra inbox (gelen kutusu) kısmında platformun göndereceği mail gelecektir.

Ücretsiz Geçici Telefon Numaraları

SMS doğrulaması için kullanıcılara Türkiye’de bulunan Ücretsiz Telefon Numaraları sunan https://onlinesmsbox.com/country/turkey dünyanın her yerinden SMS doğrulama mesajları almanıza imkan veriyor. Siteye girdiğinizde telefon numaraları karşınıza çıkacaktır. Burada Online butonuna tıklayıp numaraya gelen SMS’leri görebilirsiniz. Yalnız burada dikkat etmeniz gerken husus gelen SMS’leri herkes görüyor. Bu nedenle dikkatli kullanmakta fayda var.

Rastgele Kredi Kartı Oluşturucu

Test etme, geliştirme veya doğrulama amacıyla rastgele kredi kartı numaraları oluşturabilirsiniz. Platformun kullanımı oldukça basit, ilk olarak https://namso-gen.com web sitesini ziyaret ediyorsunuz ve NETWORK bölümünden oluşturmak istediğiniz kartın türünü seçip GENARETE butonuna tıklayıp kartınızı oluşturabilirsiniz. Saniyeler içersinde kartlarınız listelenecektir.