6:36 am - 23 Ekim 2016, Pazar

Nvidia Kurulum Programı Devam Edemiyor Hatası ve Çözümü

Nvidia Kurulum Programı Devam Edemiyor Hatası ve Çözümü

Nvidia driver sürücü kurulumu sırasında çıkan hatlara çözüm önerileri sunacağız. Nvidia ekran kartı driverı yüklerken karşılaşılan sorunları halletmeye çalışacağız. Genelde Nvidia driver yüklerken “Uyumlu grafik donanımı bulunamadı” , “Yükleme başarısız” veya “Kurulum programı devam edemiyor” hatalarını çözmeye çalışacağız. Bu sorunun en önemli nedeni yanlış veya hatalı driverlar yüklediğiniz için bu tip hatalar ile karşılaşmaktasınız. İlk olarak donanımınıza uygun Nvidia ekran kartı sürücüsünü indirmeniz gerekiyor.

Eğer driver konusunda pek bilgi sahibi değilseniz bunun için otomatik driver tespit eden ve yüklü olan driverlarınızı güncelleyen programlar kullanabilirsiniz. Bunun için daha önce tanıttığımız programları kullanabilirsiniz.

Driver Güncelleme Programı İndir

Driver Bulma ve Güncelleme Programı – Driver Doctor

Nvidia PhysX kurulum hatasının nedeni ise eski versiyon bir physx kurulu olmasından kaynaklanmaktadır. İlk önce bilgisayarınızda yüklü olan PhysX yazılımını kaldırınız ve sürücünüze uygun driverı indiriniz ve bilgisayarınıza yükleyiniz.

() hatasını alıyorsanız ilk olarak şunu söyleyelim ki yanlış driver programını kuruyorsunuzdur. Bu nedenle ilk olarak yanlış kurmaya çalıştığınız bu dosyaları temizlemeniz gerekiyor. Daha sonra doğru driver sürücüsünü indirip yüklemelisiniz. Eğer tüm bunlardan eminseniz bu sorunu aşmanız için BIOS güncellemesi yapmanız gerekiyor. Bios güncellemek için anakartınızın driver sitesine girmeniz ve güncel olan versiyonunun yüklemelisiniz.

"Nvidia Kurulum Programı Devam Edemiyor Hatası ve Çözümü" Başlıklı Konu İçin 4 Yorum Yapıldı.

 1. Erdem diyor ki:

  Allahım Günahım neydi yüklesene lan !!

 2. cagatay diyor ki:

  abi bıktım hiç şu nvidia yüklense 4

 3. Hakan diyor ki:

  Vallaha bende kafayı yicem artık yeter ya güncelleme yaparken kapandı ve ondan sonra bu hatayı vermeye başladı 9 saattir uğraşıyorum inanamazsınız delircem artık rezalet ya

 4. BArış diyor ki:

  ben bu uygulamaları yaparken nerde yanlış yapıyorum kafayı yicem ya

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner