Resimleri Yağlı Boya, Kara Kalem veya Renkli Kaleme Çevirme

Resimleri Yağlı Boya, Kara Kalem veya Renkli Kaleme Çevirme

Program ile çektiğiniz fotoğrafları sadece birkaç saniye içerisinde kurşun kalemle çizilmiş gibi yada yağlı boya ile yapılmış gibi yapabilir yada farklı birkaç efekt daha verebilirsiniz. FotoSketcher ile fotoğraflarınıza sanata çevirin. Yazın çektiğiniz fotoğraflara biraz da sanat katmak isterseniz FotoSketcher programı ile bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. Program sayesinde fotoğraflarınızı yağlı boya, kara kalem veya renkli kalem resimlerine saniyeler içerisinde dönüştürmek mümkün. Başlamak için önce FotoSketcher programını ücretsiz olarak indirin ve bilgisayarınıza kurun.

Programı çalıştırdıktan sonra düzenleyeceğiniz fotoğrafı “File” menüsünden “Open a Picture” seçeneği ile açın. Fotoğraf seçiminizi tamamladıktan sonra karşınıza filtre ile ilgili ayarları yapabileceğiniz bir pencere açılacak. Buradan “Drawing style” (resim türü) menüsünden karakalem için “Pencil sketch”, mürekkep için “Pen and ink sketch” ve yağlıboya için “Painting” seçeneklerinden herhangi birisini seçebilirsiniz.

Programın güzel yanlarından birisi hangi resim türünü seçmiş olursanız olun filtre parametrelerini kaydırma çubukları ile belirlerken küçük bir önizleme kutusundan yaptığınız ayarları anında görebilmeniz; bu sayede herhangi bir filtrenin uygulanması son derecek kolay bir işe dönüşüyor. Ayarlarınızdan memnun kaldıktan sonra “Sketch it!” düğmesine tıklayın.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Etiketler:
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...
  • seyhmus:banada yardımcı olabilirmisin...
  • seyhmus:bnde aynı dertten muzdaribim yardımcı olabilirmisi...
  • Özcan uyar:Face hesabımi başka telofana geçeceğim için kapatt...
  • Harun:Elinize emeğinize sağlık. Şu bilgiyi ve şu güç bağ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir