seo dersleri

Winamp Full İndir Bilgisayar Tablet ve Telefon için Güncellendi

Winamp Full İndir Bilgisayar Tablet ve Telefon için Güncellendi

Müzik dosyalarınızı çalmanız için Mükemmel bir yazılım. Bir çok PC kullanıcısı Windows Media Player kullanmakta Windows Media Player’e kıyasla , bu işi hem daha kolay hem de bilgisayarınızı yormadan yapıyor. Son sürümü sayesinde, en yeni formatları sorunsuz bir şekilde çalabiliyor.

MP3, WAV, VOC, IT, XM, S3M, STM, MOD, DSM, MED, FAR, ULT, MTM, 669, MID, MP2, MPG, CDA, M3U, PLS, ASX. Bu formatların dışında, eklenecek herhangi bir plug – inle başka formatlarin desteklenmesi de söz konusu olabiliyor. Playlist ve Equilizer bulunan Winamp, tüm bu ses formatlarini Windows ses formati olan WAV formatina dönüstürebiliyor.

HEMEN İNDİR

Dünyada en fazla kullanılan Program olma özelliginede sahip olan Winampın eline hiçbir Multimedya oynatıcı su dökemez. 10 band grafik ekolayzer ve önamplifikatör, sürükle-birak sarki listesi, ID3 tag düzenleyici ve küçük bir tarayici olarak siralaniyor. Winamp’in kendi görünümünü begenmediyseniz, Internet’ten edinebileceginiz binlerce farkli skin’den istediginizi kullanabilirsiniz. Ayrica, gelismis ses fonksiyonlari ve animasyonlu efektleri de eklenti olarak programa dahil edebilirsiniz. Winamp’in 3GB’lik Internet müzik arsivine ücretsiz kayit olabilirsiniz.

"Winamp Full İndir Bilgisayar Tablet ve Telefon için Güncellendi" Başlıklı Konu İçin Yapıldı.

  1. cRazy-anqel dedi ki:

    qüsl bişi bu yha cOOOOq tşk bn indirdim

  2. Musa dedi ki:

    deniyorum inşallah güzel bir sistemdir eğer bepenirsem arkadaşlara tavsiye edicem emin olun ;)

  3. hüseyin dedi ki:

    çok güzel bir site bu siteyi yapanlardan ALLAH razı olsun

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner