Android Cihazınızı Turbo Modu ile Hızlandırın

Android Cihazınızı Turbo Modu ile Hızlandırın

işletim sistemli cihazlarınızı hayata döndürün. ’li cihazlara bakım onarım yapan uygulama bir sistem güçlendirme uygulamasıdır. Pil ve CPU tasarrufu sağlar ve RAM belleğinizi boşaltarak hızlı kalmanızı sağlar. Yüksek performansı kim istemez ki? Sisteminizin stabil çalışmasını sağlayarak zamandan tasarruf etmeniz sağlanır. Normal şartlarda işletim sistemli cihazlarda bu türden işlemleri yapabilmek için birkaç uygulamayı birden kullanmanız gerekir. Fakat Root Booster adlı uygulama ile sadece birkaç işlem ile işletim sisteminizi kolayca optimize edebilirsiniz. Bu ücretsiz uygulama size 3 özel mod sunar. Sizden bunlardan birini seçmeniz istenir. Daha sonrasını uygulamaya bırakıyorsunuz. İşlemler bittikten sonra cihaz yeniden başlatılır. Uygulamanın sistem dosyalarına erişebilmesi için cihazınızın root olmuş olması gerekir.

Root Booster Uygulama Özellikleri


Root booster yazılımı uygulamaları akıcı bir şekilde çalıştırmak için performans isteyen veya batarya ömrünü uzatmak isteyen yetkili (root) ya da yetkisiz cihaz sahipleri içindir. Hibernation – Hazırda Bekletme (Android İşletim Sistemi İyileştirmesi) Root Booster uygulaması batarya harcayan ve performansı olumsuz etkileyen uygulamaları bulur ve onları otomatik olarak hazırda beklemeye alır. CPU (işlemci governor kontrolü) Root Booster uygulaması sizin yerinize hangi governor seçeneğinin kullanılacağına karar verir ve en uygun olanını aktif eder. RAM (hafıza yönetimi) Root boster uygulaması RAM durumunuzu test eder ve VM heap değerini en iyi kararlılık ve performans için ayarlar. Sistem Temizleyici, Hibernation (Hazırda Bekletme), Cache (Tampon Bellek) Temizleyici özellikleride bulunur.

Uygulamanın yapacağı grafiksel sunumlar her bir modun özelliklerini ve avantajlarını anlamanıza yardıma oluyor. Bu sunumlardaki ufak metinler ile hangi hızlandırma seçeneğinin, hangi işleri gerçekleştirerek sisteminizi optimize edeceğini öğrenebiliyorsunuz.

Root Booster İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ram.memory.booster.cpu.saver

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Emre:Engelleme yurtdışı gelen aramaları engelliyor çoğu...
  • Nejdet Acar:Merhabalar, Öncelikle anlatım için teşekkür ederi...
  • yaşar:merhaba programı indirdim ancak programda convert ...
  • admin:Kapalı şekilde kalmasında herhangi bir sorun olmaz...
  • Burak:Benim telefonum bir kaç kere ne kadar süre kapalı ...
  • Burak:Benim telefonum ben okulda iken kapanmış yani ne z...