Android için Oğlum Bak Git Oyunu İndir

Android için Oğlum Bak Git Oyunu İndir

Son zamanların fenomen videosu “oğlum bak git” artık Android işletim sistemli cep telefonlarına yükleyebileceğiniz oyunu mevcut. Oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Genç bir çocuğun temizlik görevlisine karşı kemerini çıkartarak diklenmesi ve daha sonra temizlik görevlisinin çocuğun kafasını yarmasıyla sonuçlanan hadisenin sonunda çocuğun kafasına tam 12 dikiş atılıyor. Tam bu esnada video kaydı yapan biri tarafından internete yüklenmesi ile bir anda milyonlarca kişinin izlediği bir video haline dönüşüyor. Daha sonra ise tişörtleri, kupaları, yastıkları derken şimdide Android işletim sistemli cihazınızda oynayabileceğiniz oyunu mevcut.

Oyunun açıklamasında ise şöyle yazıyor: Bir tarafta masum ama bir o kadar da başı dik bir yağız delikanlı! Diğer tarafta yılların vermiş olduğu yorgunlukla tecrübeyi harmanlamış savaşçı memur kardeşimiz. İyi olan kazansın. Sesi açmayı unutmayın! :)

İnternette rekor kıran temizlik işçisi ve çocuğun videosu Android işletim sistemli cihazlar için oyun olarak sunulmaya başlandı. Aşağıdaki linkten indirip yükleyebilirsiniz.

Oğlum Bak Git İndir