Android ile Torrent Dosyası Nasıl İndirilir

Android ile Torrent Dosyası Nasıl İndirilir

Torrent dosyalarını doğrudan Android işletim sistemli cep telefonunuza yada tabletinize indirebilirsiniz. Artık günümüzde Torrent yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu dosyaları bilgisayarınıza indirip sonra Androidli cihazınıza aktarmak uzun bir işlemdir. Bu işlemlerden kurtulabilirsiniz çünkü doğrudan cihazınıza indirebilirsiniz. Torrente yüklenen dosyalar genelde büyük dosyalar olduğu için bu dosyaları indirirken boyutunu kontrol etmeyi unutmayın, Mobil veri yerine Wi-Fi ağını kullanarak indirmenizi öneririz. İnternete bağlantınız olduğu sürece Torrent dosyalarını kuyruğa sokabilir ve buna benzer tüm düzenlemeleri bir Androidli akıllı telefon veya tablet PC ile halledebilirsiniz.

BitTorrent – Torrent Downloads

Android için geliştirilmiş olan BitTorrent uygulaması ile torrent araması yapabilir ve torrent dosyalarını doğrudan telefonunuza yada tabletinize indirebilirsiniz. Kolay kullanımlı, hızlı ve ücretsiz olması nedeni ile boyut limitine takılmadan indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın özellikleri arasında; yüksek performans, hız – boyut limiti olmaması, sadece Wi-Fi modu, İçerik aram, medya dosyalarını oynatma, RSS akışlarına abone olma özellikleri bulunuyor.

BitTorrent İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bittorrent.client&hl=tr

µTorrent – Torrent Downloader

bilgisayar versiyonunda olduğu gibi µTorrent ile Android işletim sistemli cihazınız ile torrent dosyalarını arayabilir ve doğrudan telefonunuza indirebilirsiniz. RSS akışlarına abone olabilir, indirdiğiniz içerikleri oynatabilirsiniz. Hızlı çalışması ve kolay bir arayüze sahip olması kullanım kolaylığı sunuyor. Ücretsiz olarak sunulan yazılım sadece Wi-Fi modu bulunduğu gibi şebeke üzerinden de indirme yapabilirsiniz.

µTorrent İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.utorrent.client

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • recep:yazdır seceneğinin sekmelerinde var pdf olarak kay...
  • Mustafa:tuşları çalışmayan lenovo k5 için ne yapmalıyız...
  • orkun:bende yazan deger normal ama exe kurlunca hıcbır s...
  • Hatice:Face hesabımı sildim şimdi ne yapsam açılmıyor önc...
  • Mehmet:Facebook hesabım silindiği için oyun hesaplarıma g...
  • Hasan:Nokta atışı bir çözüm olmuş. Çok teşekkür ediyorum...
  • Menşure:Hesabım silindi ve getiri getiremiyordum sifresini...