Android ve iOS için Oyunlaştırılmış Sosyal Ağ Uygulaması

Android ve iOS için Oyunlaştırılmış Sosyal Ağ Uygulaması

ve işleitm sistemli ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak yükleyip kullanabileceğiniz Mii farklı tarzda bir sosyal ağ uygulamasıdır. Bu uygulamada önce kendinize bir tane Mii adı verilen avatarlardan bir tane seçiyorsunuz. Her kullanıcı isterse kendi Mii karakterini yaratabiliyor. Oluşturma sırasında Mii Avatarınız size çeşitli sorular soruyor. Böylece gerçekçi bir Mii karakteri yaratmanız sağlanıyor. Verdiğiniz cevaplar arkadaşlarınız ile paylaşılıyor. Miitomo uygulamasını hesabınızla birleştirebiliyorsunuz. Görevleri bitirerek MyNintendo puanları kazanabilirsiniz. Puanlarınızla yeni eşyalar veya kıyafetler alabilir, fotoğraflarınızı sosyal ağda paylaşabilirsiniz.

Nintendo Miitomo Sosyal Ağ Uygulaması


Miitomo “gamification” olarak adlandırılan oyunlaştırma objelerinin ön planda olduğu bir sosyal ağ uygulamasıdır. Miitomo uygulamasını kullanmak için Nintendo hesabı ile giriş yapmanız gerekiyor. Fotoğrafınızı yükleyerek bir kullanıcı oluşturmanız ve diğer Miitomo üyeleri ile sosyalleşmeniz amaçlanıyor. Arkadaşlarınız hakkında bilgi edinebiliyorsunuz. Kendi fotoğrafınızı çekip kendinizi Miitomo karakteri olarak aktarmanız da mümkün.

Faklı bir sosyal ağ uygulaması olan Miitomo ile öncelikle bir karakter oluşturmanız isteniyor. Karakterinizi oluştururken isterseniz fotoğrafınızı çekiyorsunuz isterseniz bir resim yüklüyorsunuz. Daha sonra karşınıza bir karakter çıkıyor. Karakterinizin ses ve davranışını da ayarladıktan sonra sorular gelmeye başlıyor. Sorulara yanıt vererek ilerliyorsunuz. Verdiğiniz cevaplar arkadaşlarınızla paylaşılıyor. Arkadaşlarınızın da sorulara verdiği cevapları görebiliyorsunuz. İnteraktif bir şekilde kullanıcıların birbirleri ile bağlantıda kalmasını amaçlayan uygulama, özellikle Nintendo severlerin arasındaki bir sosyal ağdır.

Nintendo Miitomo İndirme Linki: https://miitomo.com

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir