Android ve iOS için Sağlıklı Zayıflama Uygulaması

Android ve iOS için Sağlıklı Zayıflama Uygulaması

ve için sağlıklı zayıflama, diyabet ve kişiselleştirilebilir rejim seçenekleri ile daha sağlıklı bir hayata kavuşabilirsiniz. Noom Coach adlı bu uygulama sayesinde zayıflamak artık daha kolay olacak, uygulama size bilimsel verilere dayalı görevler sunuyor. Size önerdiği beslenme biçimini ve egzersizleri düzenli yapmanız gerekiyor. Her ne kadar uygulama size önerilerde bulunsa da bu sizin iradenize bağlı. İçinde adımsayarı bulunan uygulama günlük doğal aktivitelerinizde ne kadar kalori yaktığınızı hesaplıyor. Girdiğiniz bilgilere göre günlük tüketmeniz gereken kalori miktarı belirleniyor. Daha sonra gün içersin de yediğiniz yiyecekleri girerek gün içerisinde ne kadar kalori tükettiğinizi görebiliyorsunuz.

Noom Coach – Sağlıklı Zayıflama

Uygulama, siz yiyip içtikçe bilgilerini giriyorsunuz ve size ne kadarının sağlıklı ne kadarının sağlıksız olduğunu gösteriyor. Yaptığınız egzersizleri de girebildiğiniz uygulama sayesinde daha sağlıklı olmak adına bilgilendirici notlar paylaşabilirsiniz. Uygulama adeta sizin sağlık koçunuz gibi, dünya çapında 15 milyondan fazla kişi tarafından kullanılıyor, Noom Coach size sadece kilo vermekte yardımcı olmuyor bunun yanı sırada uzun vadede sağlıklı kalmanızı için gereken alışkanlıkları da kazandırıyor.

16-22 hafta arasında değişen kurslar arasından seçim yapabilirsiniz. Sağlıklı Kilo Programı, sadece kilo vermek için değil uzun vadede daha sağlıklı bir yaşam kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. En popüler plan ise 16 hafta’lık program süresidir. Pek çok kişinin esas hedefi kilo vermektir. Ne kadar hızlı verdirirse o kadar iyi şeklinde düşünmektedir. Bu yanlış pek çok hastalıklara hatta ölümlere neden olmaktadır. Bu nedenle, uygulamada yer alan programlar sayesinde bu işi zamana yaymış olacaksınız. Zamana yaymanın bir diğer avantajı da size alışkanlık kazandırmaktır.

için Noom Coach İndirme Linki:
https://itunes.apple.com/us/app/noom-coach-healthy-weight/id634598719

Android için Noom Coach İndirme Linki:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wsl.noom

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Şükrü:Copra. Aslan5534@gmail.com hesabı kimin...
  • evin:merhba benim hp bilgisayarım var ve wifi ye bağlan...
  • Recep:admin çok teşekkür ederim. Youtube'da nasıl yapıld...
  • Yavuz:Facebook nasıl geri alırım, e posta ve telefonum ...
  • Bedirhan:Abi valla oldu.Teşekkürler.Bataryayı ve jarz kablo...
  • Şahin:Gizemlimabed@windowslive.com silindi geri alabilir...
  • Zeynep:Benim hesabımıda açarmısınız? lütfen :(...
  • ali:arkadaşlar ibrahim202589@gmail.com adrsei kimi...