Android ve iOS için Sonic Oyunu

Android ve iOS için Sonic Oyunu

ve işletim sistemli akıllı cep telefonu ve tablet PC’lerde oynayabileceğiniz SEGA’nın efsanevi oyunu Sonic ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Sonic Dash 2: Sonic Boom adlı efsanenin son sürümünü indirip oynayabilirsiniz. Sonsuz koşu oyunu olan bu eski efsanevi oyun Arcade kategorisinde yer almaktadır. Oyunda peşinizde herhangi bir yaratık bulunmuyor. Tıpkı eskiden olduğu gibi sadece koşuyor ve engelleri aşarak en uzun mesafeye gitmeye çalışıyorsunuz. Sonic ile ağaçların üzerinden atlayabilir, oyulmuş ağaçların içinden geçebilirsiniz. Yüksek kalitede grafik kalitesi sunan oyunda bölümler ilerledikçe daha zor hale geliyor.

Sonic Dash 2: Sonic Boom


Oyundaki amacınız Doctor Eggman’ı yok etmektir. Bitmek bilmeyen uzun yollar, tehlikeli engeller, gizli tuzaklar ve daha fazlası sizleri bekliyor. Sonic Dash 2: Sonic Boom oyunu 3D grafiklere sahip olup ses kalitesi oldukça iyidir. Eski bir karakter olan süpersonik kirpi Sonic’in ve sadık dostlarının maceralarını konu alan oyunda tehlikeli görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyunda temel olarak ana kahramanımız tabi ki Sonic, sonic’in dışında 2 karakter daha bulunuyor. Oyunda karşınıza çıkan engelleri doğru zamanlarda aşarak altın halkaları toplamaya çalışıyorsunuz. Refleksi hareketlerle tuzakların üzerinden atlıyor ve zamanlamayı doğru yaparak sağa veya sola kayarak yön değiştiriyorsunuz. Oyunda her kahramanın kendine has bir özel yeteneği bulunuyor. Bu yetenekleri mavi küreleri toplayarak aktif hale getirebiliyorsunuz. Yetenekleri kullandığımızda ise önünüzde artık engel kalmıyor.

Sonic Dash 2: Sonic Boom İndirme Linki
http://www.sega.com/sonicdash2

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Gulseren yogun:Bir aydan fazla oldu benim hesabima bilmedigim kis...
  • Ebru onur:Evet itiraz ettim kimlik bilgilerimle aynı facem a...
  • AhmeT:Dell insprion n5030 bataryasız kullanıyorum akşam ...
  • Onur:Nasıl bir işlemde bulundunuz da facebook adresiniz...
  • ROMKA:Ben sizin dediginiz yaptım olmadı ama şansa baska ...
  • mustafa kara:hesabıma yalıs yada hatalı girdim yeniden a...
  • taliha:Face yukselt cikti bende ondan cikmak istedim ama ...
  • veysel:Abi bende lg g3 var imeil in 7.8.rakami 57 cikiyor...