Android ve iOS için Tek Noktadan Web Uygulaması Yönetme

Android ve iOS için Tek Noktadan Web Uygulaması Yönetme

, IPhone ve IPad İçin Web uygulaması yönetimi. Hem sosyal medya hesaplarınızı hem de sahip olduğunuz web uygulamalarını tek bir noktadan yönetebilirsiniz. IFTTT adlı ücretsiz uygulama ile Google Drive, Dropbox, Facebook, Twitter, Instagram, Gmail, Flickr, Last.fm, Spotify, YouTube, Snapchat, Google Calendar, Tumblr, Medium, Evernote, Pocket, Square, Ebay, Giphy, Automatic, LIFX, Fitbit, Withings, littleBits, OnHub by Google, Evernote, Reddit, Digg, Skype, Slack, LINE, MailChimp, Salesforce, Todoist ve daha yüzlerce platformu desteklemektedir. İstediğiniz talimatları uygulayabilirsiniz. Bu sayede web uygulamalarının sizin için daha verimli çalışması sağlanıyor.

IFTTT – Web Yönetim Uygulaması

IFTTT, Android ve işletim sistemli telefon ve tablet sahiplerinin hem sosyal ağ hesaplarını hem de sahip oldukları web uygulamalarını daha kolay yönetebilmesi için geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır. Popüler uygulamaların yanı sıra pek çok web desteği sunuyor. Son yıllarda neredeyse her web uygulamasında ya da ağ üzerinde kullanıcı profillerimiz bulunuyor ve bir yerden sonra bunların yönetimi oldukça zorlaşıyor. Dolayısıyla hepsinin tek bir noktadan yönetilmesi oldukça önemli hale geliyor. Fakat IFTTT uygulaması, direkt olarak tüm içerikleri size sunmak yerine, oluşturduğunuz kanalları kullanarak size bilgi aktarmaya çalışıyor. Böylece hangi ağlardan gelen bilgilerin size nasıl sunulacağını kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Örneğin Instagram hesabınıza yüklediğiniz her resmin Google Drive üzerine yüklenmesini istiyorsanız, bu şekilde bir talimat vererek bu aşamadan sonra Instagram’a yükleyeceğiniz tüm fotoğrafların uygulama sayesinde Google Drive’da da depolanmasını sağlayabilirsiniz. Facebook’ta etiketlendiğiniz her fotoğrafı Dropbox hesabınızda dilediğiniz bir klasör altına yükleyebilir, YouTube hesabınızdan favoriye aldığınız tüm videoları otomatik olarak Tumblr’daki blogunuzda paylaşmanızı sağlayabilirsiniz. Benzer bir örnek olarak cihazlarınızın kamerası ile çekilen tüm fotoğraflarınızın da Google Drive’da depolanması gibi talimat verebilirsiniz. Uygulama sürekli olarak güncellendiği için yeni çıkan uygulamaları bünyesine eklemekte ve verebileceğiniz talimatları güçlendirilmektedir.

IFTTT Uygulması İndirme Linki
https://ifttt.com

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....
  • ayşe kanaç:merhaba eşime sahte hesaptan gönderilen mesajların...
  • Hakan Fatih:Arkadaşlar ya bu işi bilmiyorsunuz yada biliyormuş...
  • admin:Cihazınızı yeniden başlatın. Basit görünebilir, an...
  • Kübra:Ağ bağlantısı başarısız diyor yardım edin lütfen...