Android ve iPhone için Diyet ve Antrenman Uygulaması

Android ve iPhone için Diyet ve Antrenman Uygulaması

, ve iPad için sağlık ve egzersiz uygulaması olan bu uygulamanın size sunduğu diyet ve antrenmanlar ile Fitness seviyenizi kısa sürede yükselteceksiniz. Daha sağlıklı bir yaşam için olaya telefonunuzu da dahil etmek istiyorsanız Lifesum adlı uygulamayı denemelisiniz. Günümüzün hareketsiz yaşamına canlılık katmak ve kötü beslenme alışkanlıklarınızı değiştirecek, bu yönde katkıda bulunacak olan uygulamanın etkisini kısa sürede göreceksiniz. , işletim sistemli Tablet ve Telefonlarınız da sorunsuz bir şekilde yükleyip kullanabilirsiniz.

Lifesum – Sağlık Hareketi

Kullanıcılara ücretsiz sunulan Lifesum uygulaması ile yediğiniz besinlerin kalori değerlerini öğrenebilir, günlük kalori sınırları belirleyerek sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Uygulamayı çeşitli spor uygulamalarıyla entegre ederek kullanabiliyorsunuz. Uygulama temelde kilo vermek için değil sağlıklı bir yaşam sürdürmek için tasarlanmış, eğer obezite yada benzeri bir rahatsızlıkla kilo probleminiz varsa doktora gitmelisiniz. Uygulama günlük yemek yeme alışkanlıklarınızı kontrol etmenize yardımcı oluyor. Amaç alışkanlıklarınızı değiştirmektir.

Kendiniz için sağlık profili oluşturabilir ve hedef belirleyebilirsiniz. Uygulama sizi hedefiniz doğrultusunda bilgilendirecektir. Gelişmiş veritabanı sayesinde milyonlarca gıdanın besin değerlerine ulaşabilirsiniz. Hatırlatıcılar sayesinde yeterince su içmenize yardımcı olur. Egzersizleri takip ederek sağlıklı bir vücut yapabilirsiniz. Düzenli olarak kullandığınızda ve değerleri doğru girdiğiniz zaman uygulama gün sonunda size rapor sunar. Hayat daireniz yeşil ise başarılı olduğunuz anlamına geliyor.

Lifesum İndirme Linki: https://www.lifesum.com

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...
  • Ada:Acaba olabilirm I bende eçok kötüyüm hastalık dedi...
  • Kadir:Hocam vardır bir çözümü derken sizi buldum, çok te...
  • erhan:makale için faydalandım.teşekkürler......
  • ybk:güzel açıklanmış...
  • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir