Bisiklet, Koşu için Analiz ve Takip Uygulaması

Bisiklet, Koşu için Analiz ve Takip Uygulaması

ve işletim sistemli cep telefonlarınıza yükleyip kullanabileceğiniz Strava Running And Cycling adlı uygulama bir fiziksel aktivite takip uygulamasıdır. Bisiklet süren yada koşu yapan biriyseniz. Sizin maksimum hızınızı, gideceğiniz yere olan mesafenizi, başlangıçtan şuan ki durumunuza kadar geldiğiniz yolu ve bulunduğunuz bölgenin rakımın kadar bilgiler vermektedir. Başlangıç noktanızdan itibaren hedefinize doğru olan yolu Google haritaları kullanarak bilgiler veriyor. Tabi ki tüm bu bilgileri GPS ile yapıyor. Uygulama bilgileri kullanarak yaktığınız kaloriyi tahmini olarak hesaplıyor. Bu doğrultuda uygulamayı kullanarak kendinize hedefler belirleyebilirsiniz. Daha sonra bu hedeflere ne kadar yaklaştığınızı görebilirsiniz. Günlük sağlık egzersizlerinizde size çok yardımcı olacaktır.

Strava Running And Cycling Uygulaması

Strava Running And Cycling ile kendinize belirlediğiniz bir güzargahda bir arkadaşınız varsa size gösteriyor. Arkadaşınızın bilgilerine ulaşıp, performansını sizinkiyle karşılaştırma dahi yapıyor. Uygulamayı özellikle bisiklet kullanıcıları arasında kullanmakta, bunun yanı sıra yürüyüş ve koşu içinde tercih edilmektedir. Kullanıcının önemli özelliği ise arkadaşlar arasında iletişimi sağlıyor olmasıdır. Uygulama katettiğiniz yolu ayrıntılı olarak harita üzerinde gösteriyor. Kaydedilen bu bilgileri daha sonra arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Gelişmiş bir arayüze sahip olan uygulamayı kullanırken zorluk yaşamayacaksınız. Harita üzerinde gittiğiniz rotayı çizen yazılım ile rotalarınızı kayıt altına alacaksınız. Böylece daha sonradan inceleme şansınız olacak ve farklı bir günde rotalarınızın mesafelerine bakarak kolayca tercih yapabileceksiniz. Uygulamanın bir diğer güzel yanı ise rotanızı belirledikten sonra veri bağlantısına ihtiyacınız yok, sadece rotanızı kayıt ederken gereksinim duyuyor.

Strava GPS Bisiklet ve Koşu Uygulaması İndir
https://www.strava.com/mobile

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Aysel:Çok iyi oldu. Muhteşemsiniz. Yardımınız için teşek...
  • Sdt:Fk5868120@gmail.com arkadas acilen bu adresin kim...
  • hlam:sana mı soracağız......
  • serdar:Arkadaşlar burada nano teknolojisi hakkında bir ma...
  • admin:Buradakiler anasayfa için anlatılmış eklenti kulla...
  • murat:merhabalar hocam, her yazı eklediğimde mi bu işlem...
  • admin:Bu işlemi yaparsanız belleği formatlamış olrsunuz....
  • Baran Aydın:Abi burda yazan her şeyi yaptım ve usb de olan 29K...
  • Fərid:Nolur arka plan fotoğrafini deyiwmek istiyorum...