Ekran Görüntüsü İletişim Uygulaması

Ekran Görüntüsü İletişim Uygulaması

Görsel iletişim uygulaması diyebileceğimiz bu uygulama , , Ve IPad desteği bulunmaktadır. Ekran görüntüsü alma ve resim düzenleme uygulaması ile size sunulan düzenleme araçları ile ok çıkarma, şekil çizme, metin ekleme, belli bir alanı mozaikleştirme, vurgulama, kırpma gibi daha pek çok özelliği bir arada sunuyor. Sadece ekran resmi olarak düşünmeyin, kameradan yeni fotoğraf çekebilir, galerinizdeki tüm fotoğraflar üzerinde oynamalar yapabilir, harita üzerinde açıklamalar yapabilir yada bir web sitesinin ekran görüntüsü üzerinden tarif yapabilirsiniz. Özellikle sürekli soru sorulan kişi sizseniz ve anlatımlarda bulunmak zorunda kalıyorsanız. Skitch adlı ücretsiz bu uygulama ile ekrandaki görüntüyü resim dosyası olarak kaydedebilir ve üzerine metinler ve işaretler yardımıyla anlatımda bulunabilirsiniz.

Skitch Uygulamasının Özellikleri

Webmaster, Editör yada Sosyal Medya uzmanlığı yapmanız gerekmiyor. İnternette bir platformda popüler bir kimliğinizde olabilir. Sizi takip eden kişilere bir siteye üyelik yada grafikler, pencereler üzerinden bir anlatımda bulunacaksınız. İşte böyle bir durumda bu uygulama devreye giriyor. Bir taslak oluşturarak konu hakkındaki fikirlerinizi bir web sayfası, fotoğraf, resim ya da ekran alıntısı üzerinde vurgulamalar yaparak belirtebilir ve bunu onlara gönderebilirsiniz. Görselleri odaklayabiliyor, kırpabiliyorsunuz.

Resimler üzerinde fikirlerinizi açıklamak için düz çizgiler ya da karalamalar yapabilirsiniz. Oluşturduğunuz görselleri kaydedebilir ve iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu sayede diğer insanlar, sizin fikirlerinizi kolayca anlayabilecektir. Haritalara, web sayfalarına ya da ekran görüntülerine açıklamalar ekleyebilirsiniz. Görselleri dikkat çekmek istediğiniz yere odaklayın ve kırpın, Bir görüntünün istediğiniz bölümlerini pikseller halinde görüntüleyin, vurgulamalar ekleyin ve konuya dikkat çekin.

Not: Uygulama Android için Play Storeden kaldırıldı. Bu uygulama artık indirilemeyecek. Fakat farklı bir ortamdan apk dosyasını indirip kurabilirsiniz.

Skitch İndirme Linki
https://itunes.apple.com/tr/app/skitch-snap.-mark-up.-share./id425955336

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • rqzn:puahhah millet buraya hesabımı açın yazmış 200 iq...
  • mustafa:işlemcinin hızı 3.1 ama 2.50 de sabit kalmış. csgo...
  • zz:ben bilgisiyardanım...
  • ali kaya:listedeki isimler etikette sonraki sayfalarda tekr...
  • Ebru:Merhaba bende ayni durumu yaşıyorum acabildinizmi ...
  • Bilmiyor:Alabildinizmi hesabınızı geri...
  • Salih:Ya abi ya sifremi giremiyorum böyle şey olmaz ama ...
  • m.ç.:İntel Atom N450 1.66 ghz işlemci 160 gb sata hdd ...
  • Ebrar:Aynen bende eba bile açılmıyor hata kodu geliyor y...