Google Android Sağlık, Fitness, Spor Uygulaması

Google Android Sağlık, Fitness, Spor Uygulaması

Google’nin geliştirdiği Google Fit adlı sağlık uygulaması ile spor adına yaptığınız tüm aktiviteleri takip altına alabilirsiniz. Günümüzde cep telefonlarını artık yanımızdan neredeyse hiç ayırmıyoruz. Bu uygulama ile bunu avantaja çevireceğiz. Google, Android telefonlar ve akıllı saatler için hazırlanan güncelleme aracılığıyla koşu, yürüyüş, bisiklet aktivitelerini gerçek zamanlı olarak takip edileceksiniz. Spor faaliyetlerinin yanı sıra, uyku ve aldığınız besin değeri bilgilerine de ulaşabileceksiniz. Eğer bir Android Wear (Akıllı Saat) kullanıcısıysanız pek çok bilgiye de ulaşabileceksiniz. Tur zamanları, adım hızı, yükseklik gibi değerler ve sınav ve squat gibi hareketlerin ölçümleri de yapılabilecek.

Google Fit İle Koşu, Yürüyüş ve Bisiklet Aktivitelerini Takip Etme

Google Fit Özellikleri

• Aktiviteleri yorulmadan takip edin. Gün boyunca yürürken, koşarken veya bisiklete binerken telefonunuz ya da Android Wear saatiniz otomatik olarak bu aktiviteleri Google Fit ile kaydeder.

• Anlık analizler alın. Koşularınız, yürüyüşleriniz ve bisiklet gezileriniz için gerçek zamanlı istatistikleri görün. Google Fit hızınızı, temponuzu, rotanızı, yüksekliğinizi ve daha birçok bilgiyi kaydederek motivasyonunuzu koruyup devam etmenizi sağlar.

• Form koruma hedeflerinize ulaşın. Adımlara, süreye, mesafeye, yakılan kalori sayısına dayalı hedefler belirleyin. Aktivite hedefleriyle ilgili kişiselleştirilmiş öneriler ve antrenörlük bilgileri alın.

Google Fit uygulaması kullanıcıların sağlık hedeflerini ve egzersiz istatiklerini tek bir elden inceleme fırsatı sunuyor. Bilgilerinize ulaşmak için sadece Android bir cihaza ihtiyacınız yok, Web üzerinden de verilerinize ulaşabilirsiniz. Spor aktivitelerinizi takip altına alarak gün içerisinde ne kadar aktif olduğunuzu, koyduğunuz hedefe ne kadar yaklaştığınızı görebilirsiniz.

Google Fit İndirme Linki
https://www.google.com/fit/