Google Android Sağlık, Fitness, Spor Uygulaması

Google Android Sağlık, Fitness, Spor Uygulaması

Google’nin geliştirdiği Google Fit adlı sağlık uygulaması ile spor adına yaptığınız tüm aktiviteleri takip altına alabilirsiniz. Günümüzde cep telefonlarını artık yanımızdan neredeyse hiç ayırmıyoruz. Bu uygulama ile bunu avantaja çevireceğiz. Google, telefonlar ve akıllı saatler için hazırlanan güncelleme aracılığıyla koşu, yürüyüş, bisiklet aktivitelerini gerçek zamanlı olarak takip edileceksiniz. Spor faaliyetlerinin yanı sıra, uyku ve aldığınız besin değeri bilgilerine de ulaşabileceksiniz. Eğer bir Wear (Akıllı Saat) kullanıcısıysanız pek çok bilgiye de ulaşabileceksiniz. Tur zamanları, adım hızı, yükseklik gibi değerler ve sınav ve squat gibi hareketlerin ölçümleri de yapılabilecek.

Google Fit İle Koşu, Yürüyüş ve Bisiklet Aktivitelerini Takip Etme

Google Fit Özellikleri

• Aktiviteleri yorulmadan takip edin. Gün boyunca yürürken, koşarken veya bisiklete binerken telefonunuz ya da Android Wear saatiniz otomatik olarak bu aktiviteleri Google Fit ile kaydeder.

• Anlık analizler alın. Koşularınız, yürüyüşleriniz ve bisiklet gezileriniz için gerçek zamanlı istatistikleri görün. Google Fit hızınızı, temponuzu, rotanızı, yüksekliğinizi ve daha birçok bilgiyi kaydederek motivasyonunuzu koruyup devam etmenizi sağlar.

• Form koruma hedeflerinize ulaşın. Adımlara, süreye, mesafeye, yakılan kalori sayısına dayalı hedefler belirleyin. Aktivite hedefleriyle ilgili kişiselleştirilmiş öneriler ve antrenörlük bilgileri alın.

Google Fit uygulaması kullanıcıların sağlık hedeflerini ve egzersiz istatiklerini tek bir elden inceleme fırsatı sunuyor. Bilgilerinize ulaşmak için sadece Android bir cihaza ihtiyacınız yok, Web üzerinden de verilerinize ulaşabilirsiniz. Spor aktivitelerinizi takip altına alarak gün içerisinde ne kadar aktif olduğunuzu, koyduğunuz hedefe ne kadar yaklaştığınızı görebilirsiniz.

Google Fit İndirme Linki
https://www.google.com/fit/

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...
  • admin:https://www.blogger.com/forgot.g linkine tıklayın....
  • Eda:3 yıl önce bi blog açmışım ve bir şeyler karalamış...
  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir