Her Şeyi Hatırlatan Uygulama

Her Şeyi Hatırlatan Uygulama

Android, iPhone, iPod Touch, iPad, Windows Phone, PC için not alma ve ajanda uygulamasını yükleyerek her şeyi hatırlamak mümkün. Android ve iOS işletim sistemli cihazlarda not tutma uygulaması bulunuyor fakat Evernote Mobil kadar gelişmiş bir uygulama değil. Profesyonel not tutma işlemi yapan uygulama ekran görüntüsü, resim kaydı, ses kaydı ve not kaydı özellikleriyle başlayan işlevlere sahip olan Evernote özellikle hayatı çok yoğun geçen bireyler için mutlaka cihazlarında yüklü olması gerken uygulamalardan biridir. İnternette ilginizi çeken linkler için akıllı dosyalama yöntemi kullanıldığından veriler arasında kaybolmuyorsunuz.

Evernote Mobil ile Herşeyi Hatırla

Her şeyi hatırlamak için kullanışlı bir uygulama olan Evernote Mobil ile not alma, fotoğraf yakalama, yapılacaklar listesi hazırlama, hatırlatıcı sesler kaydetme ve bütün bu notları aranabilir hale getirerek kolayca bulabilme özelliklerine sahip. Kaydettiğiniz tüm veriler cihazlarınız arasında sürekli olarak senkronize edildiği için bilgilerinize farklı platformlardanda kolayca erişebiliyorsunuz. Örneğin telefonunuzdan not ettiğiniz bir bilgiye daha sonra bilgisayarınızdanda erişebilirsiniz.

Modern yaşamın karmaşıklığından dolayı pek çok şeyi unutuyoruz. Her şeyin yönetilebildiği Evernote uygulamasını kullanarak basitleştirebilirsiniz. Uygulama size işlerinizi zahmetsizce organize etmeniz için gerekli araçları sunar.

• İyi fikirleri aranabilir notlar, not defterleri, onay listeleri ve yapılacaklar listeleri olarak yazın, biriktirin ve yakalayın.
• Metinler, çizimler, fotoğraflar, ses dosyaları, videolar, PDF’ler, web’den kırpılan belgeler ve daha birçok biçimde notlar oluşturun
• Yazdırılmış belgeler, kartvizitler, el yazıları ve çizimler de dahil kağıt parçalarını kolayca taramak ve üstlerine yorum yazmak için kamerayı kullanın.
• Microsoft Office belgeleri, PDF’ler ve fotoğraflar ekleyin
• Makbuzlarınızı, fişlerinizi ve faturalarınızı düzenleyin
• Evernote’u, aklınıza gelen tüm fikirler için bir dijital not defteri ve biçimlendirilmesi kolay kelime işlemci olarak kullanın.
• Her şeyi tüm bilgisayarlar, telefonlar ve tabletlerde otomatik olarak senkronize edin
• İşinizi bir cihazda yapmaya başlayın ve tek bir vuruş bile kaybetmeden bir başka cihazda çalışmaya devam edin
• Daha fazla mahremiyet için mobil uygulamaya bir parola kilidi ekleyin

Evernote İndirme Linki
https://evernote.com

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.