iOS ve Android İçin Zigzag Yetenek Oyunu

iOS ve Android İçin Zigzag Yetenek Oyunu

ve işletim sistemli cep telefonu ve tablet PC’lerden oynayabileceğiniz ZigZag adlı bu ücretsiz oyunda ilerleyen bir topu zigzaglar yaparak ilerletmeniz gerekiyor. Basit bir mantığı olan bu oyunda ilerleyebilmek için yetenekli olmak gerekiyor. Dikkat ve refleksinize bağlı olarak ne kadar ilerleyebileceksiniz kendinizi bir test edin, ince bir hat boyun¬ca çeşitli kıvrımlarla ilerleyen bir yol var ve siz de siyah bir topu yönetiyorsunuz. Top sürekli ilerliyor, sizde ilerleyen topu yolun dışına çıkma¬dan zigzaglı yollardan geçmesini sağlamaktır. Yön kontrolü için parmaklarınızı ekrana bir kez dokunuyorsunuz. Dokunduğunuz yön ekra¬nın sağıysa top sağa, soluysa sola yöneliyor. Oyunun detayları ise şu şekilde;

ZigZag Nasıl Oynanır

Arcade kategorisinde yer alan oyun oldukça basit, fakat oynarken de sizi bir o kadar zorlayan bir oyundur. ZigZag oyununda sürekli ileriye doğru götürmek zorunda olduğunuz bir top bulunmaktadır. Oyunu oynarken yapmanız gereken tek şey yuvarlanmakta olan bu topu platformun üzerinde tutabilmektir. El becerinizi kullanarak yol almaya çalışıyorsunuz. Oyun birçok seviyeden oluşmaktadır ve seviyeleri tamamladıkça seviyeniz artmaktadır. Ayrıca oyunda seviyeniz yükseldikçe oyunda git gide zorlaşmaktadır. Son dönemlerin en trend oyunları arasında yer alan bu oyunu sizde oynamak istiyorsanız hemen telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve topu platformda tutarak oyunda ilerleyebilirsiniz.

Sıra dışı farklı bir yetenek oyunu oynamak istiyorsanız sizde ZigZag oyununu denemelisiniz. Boş zamanlarınızı eğlenceli hale dönüştürmek istiyorsanız aşağıda size verdiğimiz linkleri kullanarak hem Andoid işletim sistemli akıllı mobil cihazlarınız için, hem de iOS işletim sistemli telefon ve tabletleriniz için ücretsiz olarak indirebilirsiniz. App Store ve Google Play Store mağazalarını kullanarak yükleyeceksiniz.

Android için Zigzag Oyunu İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ketchapp.zigzaggame

iOS için Zigzag Oyunu İndir
https://itunes.apple.com/tr/app/zigzag/id951364656

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...
  • seyhmus:banada yardımcı olabilirmisin...
  • seyhmus:bnde aynı dertten muzdaribim yardımcı olabilirmisi...
  • Özcan uyar:Face hesabımi başka telofana geçeceğim için kapatt...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir