iPhone ve Android İçin İngilizce Zihin Egzersizi Uygulaması

iPhone ve Android İçin İngilizce Zihin Egzersizi Uygulaması

Android, iPhone ve iPad cihazlar için çok yönlü İngilizce zihin egzersiz uygulamasıdır. Uygulama temelde İngilizcenizi geliştirmenin yanı sıra beyni de hızlandırıyor. Böylece yabancı dil konuşurken çok daha hızlı konuşabileceksiniz. Günluk olarak ilerlememinizi sağlıyor. Bünyesindeki oyunlarla beyni etkin kullanma, daha spesifik olarak hafızayı geliştirmeye yönelik uygulama ile her gün düzenli olarak okuma, yazma, konuşma ve anlama egzersizleri yaparak pratiğinizi geliştiriyorsunuz.

Elevate İngilizce Egzersiz Uygulaması

Elevate adlı uygulama hem Android hem de iOS işletim sistemleri için geliştirilen bir zihin egzersizi uygulamasıdır. Cep telefonu ve Tabletlerinize yükleyerek kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanarak dikkat, odaklanma, konuşma becerileri ve düşünce hızınıza katkıda bulunabilirsiniz. ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulamanın PRO versiyonu da bulunmaktadır. Bazı bölümler için ücret talep etmektedir. Uygulamanın en iyi yanlarından biri de ilk başlarda göreceli olarak kolay testler uygulayıp daha sonraları seviyeyi yavaş yavaş artırmasıdır.

Uygulamada hangi yeteneğinizi geliştirmek istiyorsanız kategoriden onu seçiyorsunuz. Dilerseniz uygulamada yer alan tüm testleri uygulayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmaya başladığınız andan itibaren kazandığınız puanlar detaylı bir şekilde kayıt altına alınır. Daha sonra bu bölümden ne kadar puan aldığınıza bakabilir ve ilerlemenizi görebilirsiniz. Bu sayede eksik gördüğünüz alanda testler uygulayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Her yaş aralığında kullanıcıya hitap etmektedir.

Her gün 3 oyun oynamanıza izin veriliyor. Size sunulan listeden seçim yapıyorsunuz. Daha fazla oyun oynayabilmek için tabi ki Premium olmanız isteniyor. Bunun içinde ödeme yapmanız gerekiyor. Ücretsiz şekilde de kullanmaya devam edebilirsiniz. Her gün 3 farklı oyun oynayarak İngilizcenizi ilerletmeye devam edebilrsiniz.

Elevate Uygulaması İndir
https://www.elevateapp.com

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.