iPhone ve Android için Kalori Hesaplayan Uygulama

iPhone ve Android için Kalori Hesaplayan Uygulama

Andorid, IPhone ve IPad için diyet ve egzersiz uygulaması olan MyFitnessPal ile forma girmek oldukça kolay, harcadığınız kaloriyi hesaplayan uygulama bunu yanı sıra kilo verme, zayıflama, form koruma, egzersiz takibi gibi diyet konularında pratik çözümler sunmaktadır. bu fitness uygulaması sayesinde kilolarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kalori sayacı olan bu uygulama size fitness konusunda rehberlik yapıyor. Sahip olduğu geniş veritabanı sayesinde tüm gıdaların enerji değerine ulaşılabiliyorsunuz. Girilen kişisel bilgilerle günlük olarak alınması gereken kalori miktarının aşılmaması için kullanıcıyı uyarıyor. Ayrıca arkadaşlarınızı da ekleyerek onlarla etkileşim halinde bulunabiliyorsunuz.

Oldukça yüksek başarılara ulaşan kullanıcıları sayesinde çok sevilen bu uygulama 5 milyondan fazla yiyeceğin kalori miktarı yer alıyor. Ayrıca listelenen bu yiyeceklerin yanında kendi yiyecek tariflerinizi de uygulamaya girerek besin değerlerini hesaplayabiliyorsunuz ve diyetiniz için uygun olup olmadıklarını öğrenebiliyorsunuz. Bu sayede fazla kalori alımını önlemiş oluyorsunuz.

MyFitnessPal içerisinde 350’den fazla egzersize yer verilmiş, bu egzersizleri yaparak yakacağınız kaloriyi görebiliyorsunuz. Kendinize özel egzersizleri tıpkı yemek tariflerinizde olduğu gibi MyFitnessPal içerisinde kaydedebiliyorsunuz. Kendi kalori miktarınızı girerek uygulama ile birlikte nabız ölçerleri veya kalori raporu verici cihazları kullanabilirsiniz. Bu sayede günlük olarak aldığınız kalori miktarını ve yaktığınız kaloriyi MyFitnessPal üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Android için MyFitnessPal Uygulaması
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.myfitnesspal.android

iOS için MyFitnessPal Uygulaması
https://itunes.apple.com/us/app/calorie-counter-diet-tracker/id341232718

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar