LG KP500 Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

LG KP500 Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

tam dokunmatik ekranlı cep telefonu dünyasına bir yenisi ekleniyor. KP500 son dönemlerde smartphone olarak adlandırdığımız cep telefonu piyasasına bir çok özelliği ucuza sunuyor. Piyasadaki bir çok pahalı cep telefonunu aratmayacak olan KP500 fiyatının yanında özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 3 inç ekran boyutu, 5 MP kamera ve siyah, kahverengi, gümüş ve sarı renk seçenekleri ile piyasaya giriyor.

3 inç’lik ekran boyutu ve 240 x 400 çözünürlüğe sahip KP500′de el yazısı tanıma, ofis dokümanlarını ve PDF dosyalarını okuma, EDGE bağlantı desteği, internet tarayıcısı, e-posta yazılımı, video kaydedebilen 5 MegaPiksellik kamera, Bluetooth 2.1, düzenleyici, ses kaydedici, video ve müzik çalar, FM radyo vehands-free desteği gibi özellikler yer alıyor. microSD kartlar ile 8 GB’a kadar genişletilebilen hafızası bulunan ürün 10.4 x 5.33 x 1.27 cm ölçülerinde ve 87 gram ağırlığında olacak.

LG KP500 tamamen dokunmatik ekran sunuyor. LG KP500 cep telefonu ile beraberinde gelen stylus kalem ve el yazısı tanıma programı aracılığıyla kullanıcıların kendi el yazılarıyla not tutmalarına ve yazılı işlemler yapmalarına olanak tanıyor. LG KP-500 cep telefonu yatay hale getirilince QWERTY klavyesi ekran beliriyor ve kolay kullanım sağlıyor.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. pqmkpm dedi ki:

    yaaa arkadaşlar bunun en duşuk fıyatı nedir?

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Ayla:Sifre 7542 ben aradim oldu...
  • Ayla:Ben yaptim oldu sifre 7542...
  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...
  • admin:https://www.blogger.com/forgot.g linkine tıklayın....
  • Eda:3 yıl önce bi blog açmışım ve bir şeyler karalamış...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir