LG Optimus G2 Teknik Özellikleri

LG Optimus G2 Teknik Özellikleri

LG 2 ile ilgili bilgiler sıdırıldı. LG Optimus G2 akıllı cep yüksek teknik özellikleri şık tasarımı ve her zaman olduğu gibi uygun fiyat yapısı ile piyasada oldukça etkili olacağa benziyor. LG Optimus G2 akıllı cep telefonu 4,7 inç boyutunda HD 1280 x 768 piksel çözünürlüklü ekrana sahip olacak. 1080p çözünürlük sunacak olan cihaz Android işletim yüklü bir şekilde kullanıcıya sunuluyor. Cihazın ekran kalitesinin yanı sıra performansı da oldukça yüksek olacak işte ayrıntılar:

LG Optimus G2 akıllı cep telefonu 2 GHz hızında dört çekirdekli , 2 GB RAM bellek, Adreno 320 GPU, Bluetooth 4.0, Wi-Fi, , Yakın Alan İletişimi (NFC), USB 2.0, LTE (4G) iletişim ağına sahip olacak olan cihazda 13 Megapiksel çözünürlüklü bir kameraya sahip olacak. LG Optimus G2 akıllı cep telefonu 2100 mAh batarya ile verilecek ve yaklaşık 15 saat konuşma süresi vaat edecek.

LG Optimus G2 daha çok görselliğe ağırlık vermiş çok net görüntüler sunacak olan cihazın ekranı 440ppi iken son çıkan Apple modelinin İphone 5 cep telefonunun da bu değer 326 ppi değere sahip.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar