Samsung Galaxy S4 Mini GT-I9190 Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy S4 Mini GT-I9190 Teknik Özellikleri

cep telefonu gün yüzüne çıktı. Samsung serisi ile yakaladığı yükselişini S4 ile taçlandıran Samsung şimdide S4 mini GT-I9190 modelini duyurdu. daha henüz piyasaya S4 bile çıkmamışken mini modeli konuşulmaya başlandı bile. Samsung S4 mini akıllı telefonu Android 4.2.2 işletim sistemi üzerinde çalışıyor. 1.6 GHz hızında Dual-Core işlemciye sahip olacak olan cihaz 4.3″ boyutunda AMOLED Super 256ppi piksel yoğunluklu QHD ekrana sahip olacak.

akıllı cep telefonu ile iligili Samsung’un web sitesinde verilen bazı bilgilere göre Galaxy S4 mini, 4 farklı sürüm ile piyasaya çıkacak. Ülkelere göre 4G destekl sürülecek olan model büyük ihtimalle ülkemize 4G desteği olmayan bir model ile piyasaya çıkacak.

Samsung’un resmi web sitesinde farkedilen, ardından Japonca web sitesi Blue Ringer Men’de yayınlanan bilgilere göre Koreli cep devi, Galaxy S4 mini’nin çift SIM’li bir sürümünü (GT-I9192), 4G sürümünü (GT-I9195), Çine’e özel Galaxy S4 mini’yi (GT-I9198) ve bir de bu cebin stok sürümünü (GT-I9190) piyasaya sürecek.

Samsung Galaxy S4 mini GT-I9190 ile ilgili rapora göre Galaxy S4 mini, 1.6GHz hızında çift çekirdekli işlemci, 4.3 inç boyutunda Super AMOLED qHD ekran ve Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemiyle gelecek.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir