Scoopshot Uygulaması ile Resimlerinizden Para Kazanın

Scoopshot Uygulaması ile Resimlerinizden Para Kazanın

Resim çekmeyi seven birisiyseniz ve özellikle gündeme dair bazı fotoğraflar elinizde bulunuyorsa bu fotoğrafları Scoopshot uygulaması ile medya şirketlerinin kullanabileceği fotoları satın almasını sağlayabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraflara kendiniz fiyat tayin edebiliyorsunuz. Özelikle insanların merak edebileceği olaylardan veya o günün önemini anlatan fotoğraflardan para kazanmanızı sağlayan platformdur.

İOS, Android ve Windows Phone işletim sistemli cihazlarda çalışan uygulamanın kullanımı ise oldukça basit, Yapmanız gereken bu işletim sistemlerine sahip cep telefonu veya tabletiniz ile güzel kareler yakalama ve uygulamayı cihazınıza yükleyerek fotoğraflarınızı satışa sunmaktır.

Scoopshot Nasıl Kullanılır

1. Fotoğraf görev oluşturma
2. Mobil fotoğrafçılar fotoğraf göndermek
3. Fotoğraflara göz atın ve satın

Kullanıcılar çektikleri fotoğrafa başlık koyup fotoğraflarını satabilecekleri gibi aynı zamanda fotoğraf satın almak isteyenler yeni bir başlık açıp kullanıcıların buraya uygun fotoğraflar çekmesini isteyebilirler.

Uygulamayı yüklediğinizde karşınıza çıkan ekranda size kayıt bilgileriniz sorulacaktır. Telefon numaranızı da vererek kayıt oluyorsunuz ve artık hazırsınız. Uygulamanın ana ekranında fotoğraf satın almak isteyenleri listesini göreceksiniz burada kamera simgesine tıkladığınızda Take Photo, Take Video, Import from library seçeneklerini göreceksiniz buradan ister yeni bir fotoğraf çekebilir isterseniz daha önceden çekmiş olduğunuz fotoğrafları yükleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

scoopshot-indir

İOS için İndirme Linki:

https://itunes.apple.com/app/scoopshot/id417797386

Android için İndirme Linki:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scoopshot.mobiapp&referrer=jduay

Windows Phone için İndirme linki:

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/scoopshot/619f37f4-dda0-495c-874d-2a8a05493c55

DijitalTeknoloji.Net

Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. Esra dedi ki:

    Yahu ben para kazandım ama elime nasıl geçecek paralar anlamadım :) Bir bilginiz var mı ?

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.