seo dersleri

Swarm ve Foursquare Hesap Silme Linki

Swarm ve Foursquare Hesap Silme Linki

ve hesabınızı silebilmek için uygulama içerisinden ilgili linke erişemiyorsunuz. Daha önceleri uygulama içerisinde yer alan bu link sonraki güncellemeler ile kaldırıldı. Bu makalemizde ve Foursquare hesaplarınızı nasıl silebileceğinizi anlatacağız. uygulaması bildiğiniz üzere Foursquare uygulamasına bağlı olarak çalışmaktadır. Bu nedenle hesabınızı silmek isterseniz Foursquare hesabınızı silmeniz gerekmetekdir. Hesap silme işlemini uygulama içerisinden yapamıyorsunuz. Bu nedenle telefonunuzun tarayıcısını kullanmanız gerekiyor. Silme işlemini bilgisayarınızdanda yapabilirsiniz.

Swarm ve Nasıl Yapılır

Telefonunuzun yada Bilgisayarınızın internet tarayıcısından Foursquare.com adresini açıp hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra şu bağlantıyı açmanız gerekiyor. Bu sayfa hesap silme sayfasının olduğu linktir.

https://tr.foursquare.com/delete_me

Sayfayı açtığınız zaman sizi karşılayan sayfada Why are you leaving Foursquare and Swarm? (Foursquare ve Swarm’dan neden ayrılıyorsun?) başlığı altında bulunan seçeneklerden birini seçin ve sayfanın en altında yer alan “Delete Account” butonuna tıklayınız. Eğer hesabınıza Facebook ile giriş yaptıysanız ve “Delete Account” seçeneği görünmüyorsa hesabınız için bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Onay verdikten sonra Foursquare ve Swarm hesabınız tamamen silinmiş olacaktır. Verilerinizin sistemden tamamen silinmesi 90 güne kadar sürebilmektedir.

Foursquare-Swarm-Hesap-Silme

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner