Telefon için En iyi Klavye Uygulaması

Telefon için En iyi Klavye Uygulaması

Android, İOS, iPhone, iPad, iPod Touch için geliştirilmiş klavye uygulaması ile yazı yazmak çok daha kolay, Telefonunuza ve Tabletinize yükleyebileceğiniz bu uygulama sayesinde mesaj yazarken, tarayıcıda adres yazarken, form doldururken yada not alırken en önemli faktörlerden birisi de yazma hızıdır. Sık yazdığınız kelimelerin tüm harflerini tek tek yazmak yerine SwiftKey Keyboard adlı bu uygulama sizlere geliştirilmiş algoritması sayesinde öneride bulunarak bu sorunu sizler için hallediyor. Ücretsiz olarak sunulan bu klavye sizlere birbirinden farklı temalar sunuyor. Yazım hatalarını düzelten uygulamayı milyonlarca kişi kullanıyor.

Android ve İOS için En iyi Klavye Uygulaması

Güncellenen Android ve İOS’lara bu tür özellikle geldi. Fakat her platformda kullanılmıyor. SwiftKey Keyboard uygulamasını entegre ettiğiniz her platformda kullanabiliyorsunuz. Hızlı SMS, sohbet, metin, e-posta, Twitter, Facebook gibi sıkça yazıştığınız ortamlar ile uygulamayı eşleştirdiğinizde, uygulama hangi kelimeleri sık yazdığınızı ve yazım tarzınızı algılıyor. Bu sayede sizlere öneriler sunuyor. Yapılan hataları düzeltiyor. Dağınık yazma şekli için bile akıllı düzeltmeler sunuyor. 800’den fazla emoji benzersiz bir deneyime sahip oluyorsunuz.

SwiftKey Keyboard uygulaması yazım tarzınızı, kelimeleri kullanma sıranızı kayıt altına alıyor. Uygulamayı hesabınız ile eşleştirebiliyorsunuz. Böylece yeni bir telefon satın aldığınızda yada aynı anda birden fazla ortamda çalıştırdığınızda uygulama bulut sunucuya yedeklenen yazım verilerinize erişiyor. Örneğin hem tabletinize hemde telefonunuza yüklediğinizde tek bir hesap ile oturum açmanız yeterlidir.

Esnek yapıya sahip olan uygulama ile ayırabilir. Boyutlandırabilir yada yerinden kaldırabilirsiniz. Tabi ki Türkçe dahil olmak üzere 100’ün üzerinde dil desteği sunuyor. Aynı anda yabancı yazışmalarınıza da destekte bulunuyor. en hızlı ve en kolay yazma şekli için ücretsiz klavye.

Android ve İOS için Swiftkey İndirme Linki

https://swiftkey.com/tr

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.