Ücretsiz Kilo Verme Asistan Uygulaması İndir

Ücretsiz Kilo Verme Asistan Uygulaması İndir

Milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen NOOM WEIGHT LOSS COACH adlı uygulama, sağlıklı beslenme, kilo verme ve günlük gıda ihtiyacınızı karşılama konularında size tam destek veriyor. Bu uygulama sağlıklı beslenme ve diyet yapmanıza yardımcıdır. Sizlere sunulan çeşitli yemek tarifleriyle menünüze zenginlik katabilirsiniz. İnternette pek çok diyet bulunmaktadır. Ancak şu unutulmamalıdır ki başkaları için hazırlanmış bir diyet programı sizi sağlığınızdan edebilir. Diyet uzman bir kişinin kontrolünde yapılması gereken bir şeydir. Gerekli uyarıları yaptıktan sonra uygulamamızı takip etmeye devam edelim.

Noom Weight Loss Coach Uygulaması

Bu uygulama diyet yiyeceklerin yanı sıra kalori ve adım takibi de yapabiliyor. Sağlıklı yaşam ile ilgili sunulan çeşitli ipuçları ve makalelere de ulaşılabiliyorsunuz. Pek çok kişi kilo verme denince aç kalmayı ve birbirinden lezzetsiz yiyeceklerin listelendiği diyet programlarını düşünmektedir. Fakat bu uygulama günlük alınması gereken kalori miktarını hesaba katarak çok daha sağlıklı bir diyet programı sunuyor.

Günlük talimatlar veren Noom Weight Loss Coach, uzun dönemde kilo vermeyi ve daha sağlıklı bir vücuda kavuşmayı amaçlayanlar için iyi bir uygulamadır. Bu uygulamanın verdiği tüm talimatlar bilimsel veriler ile desteklenmektedir. Bu da demek oluyor ki, uygulamada yer alan programlar gelişigüzel bilgilerle değil, tecrübe ve bilimsel gerçeklerle şekillendirilmiş bileşenlerden oluşmaktadır.

Android için Noom Coach: Weight Loss Plan İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wsl.noom

iOS için Noom Coach: Weight Loss Plan İndir
https://itunes.apple.com/us/app/noom-coach-weight-loss/id634598719

Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. Cansever dedi ki:

    Sayiflamak peshinde

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.