WhatsApp Hesabı Nasıl Kapatılır

WhatsApp Hesabı Nasıl Kapatılır

WhatsApp üyelik hesabı silme, pek çok kullanıcı uygulamayı kaldırdığı zaman hesabının da silindiğini düşünür ancak durum böyle değildir. WhatsApp uygulamasını yüklediğiniz zaman daha sonra üye olursunuz ve uygulamayı sildiğiniz zaman üyeliğiniz halen devam eder taki siz üyeliğinizin silinmesini isteyene kadar. Mesela cihazınızı değiştirdiğinizde yeni bir cihaz satın aldığınızda WhatsApp yüklediğinizde kaldığınız yerden devam edersiniz. Bunun nedeni üyeliğinizin silinmemiş olmasıdır. Şimdi adım adım üyeliğinizi nasıl silebileceğinizi anlatacağız.

Hesabınızı sildiğiniz anda Telefonunuzdaki mesaj geçmişiniz silinecek ve arkadaşlarınızın listesinden ayrılmış olacağınızı unutmayınız.

WhatsApp Üyelik Kapatma

Android için: WhatsApp uygulamasını çalıştırıyorsunuz ve Ayarlar menüsüne giriyorsunuz daha sonra Hesap seçeneğini seçip buradan da Hesabımı Sil seçeneğini seçiyorsunuz. Telefon numaranızı uluslararası biçimde girdikten sonra Hesabı sil diyerek işlemi tamamlıyorsunuz.

iPhone için: WhatsApp uygulamasını çalıştırıyorsunuz ve Ayarlar → Sohbet Ayarları → Gelişmiş → Hesabımı Sil‘e dokunuyorsunuz. Telefon numaranızı uluslararası biçimde girdikten sonra Hesabı sil diyerek işlemi tamamlıyorsunuz.

BlackBerry için: WhatsApp uygulamasını çalıştırıyorsunuz ve Ayarlar → Hesap Bilgileri → Hesabımı Sil‘i seçin Telefon numaranızı uluslararası biçimde girdikten sonra Hesabı sil diyerek işlemi tamamlıyorsunuz.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. demet dedi ki:

    bu cefte WhatsaApp olmaksa cok kötü hersey kizlar erkek numara cok aliyon sohbet ediyon whatsaapp kaldırım kapattı

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.