WordPress Cep Telefonu İçin Eklenti

WordPress Cep Telefonu İçin Eklenti

tabanlı web siteler için geliştirilen bu eklenti ile web sitenizi cep telefonu, tablet PC gibi cihazlara entegre edebilirsiniz. Mobil cihazlar ile web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar kolayca gezinebilmesi için sitenizin mobil sürümünü oluşturur. Cep telefonlarının internet tarayıcıları bilgisayarlara oranla çok daha küçük ve yavaştır. Bu nedenle web sitenizi cep telefonlarından okunabilir bir şekilde ve kolay gezinebilir bir şekilde tasarlamalısınız. Akıllı cep telefonu piyasası giderek artıyor ve GSM şirketlerinin yaptığı kampanyalarla birlikte cep telefonu ile internet kullanıcıları giderek daha çok artıyor.

WP Touch adlı eklenti ile WordPress web sitenizi iPad, iPhone, iPod touch, Android cep telefonları, BlackBerry, Symbian işletim sistemi cihazlar ve daha fazlası için farklı bir görünüm sunar.

Admin paneli görünümünü birçok açıdan özelleştirmek ve sitenizin hızlı, kullanıcı dostu ve şık sürümünü sunmanıza izin verir. Tema da ziyaretçilerin WPtouch görünümü ve sitenizin düzenli teması arasında geçiş yapmak için imkan verir.

WP Touch Eklentisi İndirme Linki: http://wordpress.org/extend/plugins/wptouch/

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar