Android için Alternatif Kilit Ekranı Uygulaması

Android için Alternatif Kilit Ekranı Uygulaması

Alternatif Android kilit ekranı uygulaması olan Next Lock Screen kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulamalar kilit ekranından gizlenebiliyor ve hava durumu widget’i konuma göre otomatik ayarlanabiliyor. Microsoft’un geliştirdiği Andorid işletim sistemli cihazlar için kullanıma sunduğu bu uygulama kilit ekranınızdaki bildirimleri özelleştirmenize imkan veriyor. Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulama basit ve hızlı bir arayüze sahip. Android arayüzü sizi sıkmış olabilir. Next Lock Screen uygulaması, telefonunuzu özelleştirmenize imkan veriyor. Kilit ekranı bildirimlerinden, ekran uygulamalarına birçok alanı özelleştirebilirsiniz. İsterseniz buradaki alana Bing üzerinden resim çekebilirsiniz. Sürekli değişen renkli ve güzel görsellerin yer alır.

Next Lock Screen Kilitleme Ekranı

Uygulamanın güç tasarrufu özelliği sayesinde cihazınızın pil ömrünü arttırabilirsiniz. Android işletim sistemli cihazlarda batarya büyük problem, profesyoneller için mükemmel kilit ekranıdır. Next Lock Screen uygulaması ile cihazınızın verimliliğini arttırmaya yardımcı olun. Uygulama bildirimleri, takvim uyarıları, çağrılar, SMS, müzik ve hava durumu gibi bilgileri gösteriyor.

Kilit ekranında doğrudan aşağıdaki işlevleri gerçekleştirir:

Özel kilidini: PIN veya desen kodu ile koruma yapabilirsiniz. Parmak izi okuma desteği sunan cihazlarda kullanılabilir.
Bildirimler: Facebook, Gmail ve WhatsApp gibi uygulamalardan gelen aramaları, kısa mesajları ve mesaj bildirimlerini görebilirsiniz.
Araçlar: Hızlı Kamera erişimi, El feneri, Wi-Fi, Bluetooth, ve daha fazlası.
Hava Durumu: Otomatik güncellemeler ile yerel hava durumu kontrolü.
Takvim: Zaman ve mekan ile tam yaklaşan etkinlikleri görüntülemek.
Müzik Çalar: En sevdiğiniz şarkıları ve çalma listelerini kontrol edebilirsiniz.
Duvar Kağıtları: Kendi resminizi seçebilirsiniz veya Bing üzerinden resim görüntüleyebilirsiniz.

Next Lock Screen İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.next