Android ve iOS için Renk Değiştirme Yetenek Oyunu

Android ve iOS için Renk Değiştirme Yetenek Oyunu

Android ve iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu yetenek oyununda amacınız durmadan ilerlemektir. Ancak bunu yaparken dikkatli olmanız gerekiyor. Ekrana tıklayarak topu hareket ettiriyorsunuz. Hareketli nesnelerin içerisinden geçirerek zirveye çıkmaya çalışıyorsunuz. Tabi burada dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta renkli engellerden geçerken topun rengi de aynı olmalıdır. Yanlış renkten geçmemeye dikkat edin, aksi halde yeniden en başa dönersiniz. Color Switch adlı bu oyunu oynama için Android yada iOS işletim sistemli telefon yada tabletlerinize kurup oynayabilirsiniz.

Color Switch Oyunu Nasıl Oynanır


Color Switch oyunu Arcade türünde bir oyundur. Color Switch son zamanlarda yayınlanan en zor mobil oyunlardan birisidir. Geometrik objelerin içerisinden geçerek sürekli yukarı doğru ilerlemelisiniz. Geometrik objelerin içerisinden geçerken topun rengi ile objelerin renginin aynı olması gerekiyor. Oyunda durmak diye bir şey yok, bu nedenle ritmi yakalamalı ve hep ilerlemelisiniz. Engellerden her geçtiğinizde topun rengi de değişir. Bu nedenle oyun sürekli zorlaşıyor.

İki farklı oyun modu bulunan oyunda Challange modu ile Kolay, Orta, Zor ve Ters seviyelerinde 180 tane bölüm bulunuyor. Race Modunda ise 30 tane ısınma bölümü yer alıyor. Oyun skorunuzu paylaşım yapabiliyorsunuz.

Color Switch İndirme Linki
http://www.fortafygames.com/colorswitch.html