Android ve iOS için FPS Zombi Avlama Oyunu

Android ve iOS için FPS Zombi Avlama Oyunu

Android ve iOS işletim sistemli akıllı cep telefonlarında oynayabileceğiniz Aksiyon oyunları kategorisinde yer alan Unkilled adlı oyunda zombileri avlıyorsunuz. FPS tarzındaki aksiyon oyununda dünyanın her tarafını sarmış olan zombileri yok etmek ve zombi virüsünün yayılmasını önlemeye çalışıyorsunuz. Telefon veya tablet üzerinde FPS (birinci kişi kamerasından oynanan oyunların genel adı) oynamak isterseniz, çok popüler olan Dead Trigger serisinin yapımcısı tarafından hazırlanan Unkilled adlı oyun, yine zombileri silahlarla taramanız gerekiyor. Bölümler boyunca ilerlerken zombi dalgaları daha korkutucu şekilde büyüyor ve siz de hayatta kalmak için daha hızlı ateş etmek zorunda kalıyorsunuz.

Unkilled – FPS Aksiyon Oyunu


Unkilled, Android ve iOS işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı cep telefonlarıyla tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Kısa sürede büyük başarı elde etmesi beklenen bu oyunda insanlığı tehdit eden zombilere karşı mücadele ediyoruz. Oyunda toplamda 300 tane bölüm yer alıyor. Bu bölümlerin her biri hikaye akışına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Elbette zorluk seviyeleri de kademeli olarak artıyor. Oyunda çok sayıda düşman birimi de yer alıyor. Akıllı cihazlar için en iyi FPS oyunları arasında yer alan Unkilled, bu türü sevenlerin mutlaka cihazlarına yüklemesi gerekiyor.

Amacınız kontrol ettiğiniz savaşçınız ile size verilen görevler doğrultusunda zombileri yok etmektir. Küresel boyutlara ulaşan zombi salgınından etkilenen tüm insanları öldürmeniz gerekiyor. 50 farklı silah türü sizi bekliyor. Bu oyunda diğer zombi oyunlarında olduğu gibi sabit bir şekilde etrafa ateş etmiyorsunuz. Zombiler size saldırırken sizde hareket edebiliyorsunuz. Oyunda zombileri avlamanın yanı sıra virüs bulaşmamış insanları da kurtarmaya çalışıyorsunuz. 3D grafiklere sahip olan oyunda ciddi emek bulunuyor. Çevre birimleri, silahlar ve çatışma efektleri son derece gerçekçi şekilde tasarlanmış.

Unkilled İndirme Linki
http://www.unkilledgame.com