Android için Ücretsiz Eğlenceli Keskin Nişancı Oyunu

Android için Ücretsiz Eğlenceli Keskin Nişancı Oyunu

Android İşletim sistemli telefon ve tablet PC’lerde ücretsiz olarak yükleyip oynayabileceğiniz retro tarzında keskin nişancı oyunudur. Eğlenceli tarzıyla oynadıkça bağımlılık yapıyor. Sevimli retro grafikleriyle sıkılmadan oynuyorsunuz. Endless Sniper adlı oyun aslında bir ördek avcısı olarak başlıyorsunuz. Oyunda çeşitli tehlikelere karşı tüfeğinizle karşı koyuyorsunuz. Bölümler rastgele oluştuğu için aynı bölümleri tekrar oynamıyorsunuz ve karşınıza bol bol sürpriz çıkıyor. Endless Sniper arcade kategorisinde bulunan eğlenceli bir keskin nişancılık oyunudur. Oyunda maksimum skoru üreterek rekor kırmanız amaçlanıyor. Sahnelerde sizi öldürmeye çalışan adamlarda bulunuyor. Onlardan hızlı davranıp düşmanları temizleyin.

Endless Sniper – Keskin Nişancı

Eğlenceli keskin nişancı oyunu oldukça sürükleyici ve aksiyon dolu bir oyundur. Oyunda temel olarak düşmanlarınızı teker teker hedef alıp temizlemeye çalışan bir keskin nişancıyı kontrol ediyorsunuz. Pek çok farklı türde düşmanınız bulunuyor. Bunlar arasında ordu mensupları, ninjalar ve zombiler bulunuyor.

Düşmanlarınız sizi yok etmek için size saldıracaktır. Sizde bu duruma karşı kendinizi korumalı ve düşmanlarınızla mücadele ederek, düşmanlarınızı yok etmeye çalışmalısınız. Sadece doğrudan düşmanlara değil, aynı zamanda çevredeki patlayıcılara da ateş ederek aksiyonu yükseltebilirsiniz. Bu düşmanlardan bazıları bizi hedef alıyorlar ve zamanında onları vurmazsak bize saldırıyorlar. Bu nedenle dikkatli bir şekilde hedefimizi seçmemiz gerekiyor. oyundaki patlayan varilleri, kutuları ve benzer eşyaları vurduğumuzda zamanı yavaşlatma, seri bir şekilde ateş etme ve düşmanları patlatma gibi keyifli aksiyonlar yaratabilirsiniz.

Retro: Bilinçli olarak yakın geçmişin akımlarını, modalarını türeten veya taklit eden tarza verilen addır. Söz konusu ürünün yaşadığınız günden en az on beş veya yirmi yıl daha eski zamana ait olduğu anlamına gelir.

Endless Sniper İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.babysquid.sniper.android