Android ve iOS için Gölge Dövüşü Oyunu

Android ve iOS için Gölge Dövüşü Oyunu

Android ve iOS işletim sistemli akıllı cep telefonu ve tabletlerde ücretsiz olarak yükleyip oynayabileceğiniz gölge dövüşü oyunu Shadow Fight 2’yi tanıtacağız. Dövüş oyunlarını seviyorsanız, harika animasyonları ve etkileyici komboları ile keyifle alarak oynayabileceğiniz bir oyundur. Yumuşak animasyonları mümkün kılan tasarımı ile gerçekten bir savaşçıyı kontrol ettiğiniz hissine kapılıyorsunuz. RPG (Rol yapma oyunu ) elementleri sayesinde savaşçınızı sürekli geliştirerek oyuna devam ediyorsunuz. Savaşçınızı güçlendirerek bir sonraki bölüme ilerliyorsunuz. Karakterinizin gücüne güç atmak sizin elinizde…

Shadow Fight 2 – Gölge Dövüşü Oyunu

Kullanıcıların Android cihazlarında ve iOS platformu üzerinde oynayabilecekleri Shadow Fight 2, oldukça etkileyici grafiklere sahip bir dövüş oyunudur. Rol yapma oyunu öğelerini fantastik bir dünyayla birleştiren başarılı bir yapımdır. Farklı ölümcül silahlar, eşsiz zırhlar ve farklı dövüş teknikleriyle donatabiliyorlar. Oyundaki amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan rakiplerinizi yenip görevleri tamamlamaktır. Siz görevleri tamamladıkça para kazanacaksınız. Bu parayla da karakterinizi güçlendirecek ürünler satın alacaksınız. 2D grafiklere sahip olan oyunda sanal joystick ve iki aksiyon butonu yardımıyla oynayacağınız oyunda birçok farklı hareket ve kombolar yapabilirsiniz.

Shadow Fight 2 Oyun Açıklaması

40 milyon kullanıcı ile Facebook dövüş oyunlarında son nokta! Vektörün yaratıcılarından: Shadow Fight 2 parmak ısırtan bir klasik dövüş ve RPG karışımıdır. Bu oyun seçtiğiniz karakteri sayısız ölümcül silah ve nadir zırh setleri ile donatmanızı sağlar ve onlarca gerçeğe yakın Dövüş teknikleri! Düşmanlarınızı ez, iblis patronların aşağıla ve Gölgeler Kapısı kapatan sen ol. Zafere ulaşmak için tekme, yumruk ve her türlü darbeye hazır mısın? Bunu anlamanın sadece bir yolu var…

-Tamamen yeni bir animasyon sistemi tarafından şaşırtıcı gerçekçi ayrıntılar işlenen destansı mücadele dizileri içinde kaybolma zamanı.

-Nefis, sezgisel kontroller ile dokunmatik ekranlar için özellikle tasarlanmış tamamen yeni bir mücadele arayüzü sayesinde düşmanlarınıza kazanma şansı bırakmayın.

– Etkileyici, sürükleyici, adrenalin yakıtlı hikayesi ve tehditkar şeytanların olduğu altı farklı dünyaya yolculuğa davet eden bir RPG dövüş oyunu.

Dövüşçünü destansı kılıçlar, nunçaku, zırh, sihirli güçler ve daha fazlasıyla kendi isteğine göre hazırla.

Android için Shadow Fight 2 İndirme linki:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nekki.shadowfight

iOS için Shadow Fight 2 İndirme linki:
https://itunes.apple.com/tr/app/shadow-fight-2/id696565994