Android ve iOS için Uzay Strateji Oyunu

Android ve iOS için Uzay Strateji Oyunu

Android işletim sistemli ve iOS’lu iPhone ve iPad cihazlar için bilim kurgu ve stratejinin bir arada sunulduğu ücretsiz bir oyundur. Uzayda düşmanlarınızın peşinde koşarken farklı maceralarla karşılaşabileceğiniz, adventure öğelerine sahip, etkileyici bir aksiyon oyunudur. Uzay geminizi farklı şekillerde konfîgüre edebilme yeteneği de oyunu eğlenceli kılan bir diğer seçenek. HD görüntü kalitesi sunan oyunda 3D grafikler yer alıyor. Mobil oyun konusunda şuurları zorlayan bir yapımdır. Strateji oyun kategorisinde yer alan Galaxy on Fire 3 seriden oluşuyor.

Galaxy on Fire – Galaxiler Savaşı Strateji Oyunu


Oyunu ücretsiz olarak iOS ve Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinize kurabilirsiniz. Oyun 3 seriden oluşuyor. Galaxy on Fire, Galaxy on Fire Alliances, Galaxy on Fire 3 Manticore oyunlarını sırası ile oynayabilirsiniz. Strateji oyunu olması rağmen serinin ilki rol yapma oyunlarına benzemektedir. Oyuna başlarken üç klandan birini seçiyorsunuz. Daha sonra o klanın kumandanı rolünde oynamaya başlıyorsunuz. Amacınız ise güçlü ittifaklar kurarak uzayı kontrol altına almaktır. Bir uzay savaş, macera ve strateji oyunu olan Galaxy on Fire Türkçe dil desteği verdiği için oynarken zorluk yaşamayacaksınız.

Dev boyutlardaki uzay istasyonlarının arasından ilerleyip düşmanlarınızı yok ediyorsunuz. Uzay savaş oyunlarını seviyorsanız mutlaka cihazınızda yüklü olması gereken oyunlardandır. Oyunun keyifli yönlerinden biride farklı kılanlarla ittifak kuruyor olabilmenizdir. Kurduğunuz ittifaklar savaşlarda büyük önem taşıyor.

Not: Oyun 3 seri ve HD seçenekleriyle birlikte 5 tane link bulunuyor. Android ve iOS olarak düşündüğünüz zaman çok fazla link olacağı için doğrudan geliştirici sayfasına yönlendiriyoruz. Cihazınıza uygun olan linke tıklayıp açılan sayfadan da istediğiniz oyunu yükleyebilirsiniz.

Android için Galaxy on Fire İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/developer?id=Deep%20Silver

iOS için Galaxy on Fire İndirme Linki
https://itunes.apple.com/tr/developer/fishlabs/id330298365