Android ve iOS için Nükleer Sığınak Oyunu

Android ve iOS için Nükleer Sığınak Oyunu

Android ve iOS işletim sistemli telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz Fallout Shelter adlı Nükleer Sığınak oyununda amacınız sığınaktaki insanları nükleer enerjiden ve mutantlardan korumaktır. Oldukça eğlenceli bir oyun olan oyunda, nükleer savaştan sonra bir dağın altındaki sığınakta yaşamaya çalışan bir grup insanı yönetiyorsunuz ve sığınağı büyütmeye çakşırken minik topluluğunuzdaki bireylere de görevler veriyorsunuz. Bazılarının değişik görevler için dışarı gönderiyorsunuz, bazılarını sığınak içinde zor görevlere atıyorsunuz.

Fallout Shelter – Nükleer Sığınak


Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Fallout Shelter, uzun soluklu bir eğlence sunuyor. Fallout Shelter çok zorlu ve bir o kadar da sürükleyici tarzı bulunuyor. Fallout Shelter’ı indirdikten sonra günümüz dünyasından çok farklı bir dünyada başlıyorsunuz. Nükleer bir patlama oldu ve dışarısı çeşitli tehlikelerle dolu, sadece bir avuç insan, bir dağın içindeki sığınakta küçük odacıklar meydana getirerek hayatta kalmayı başardı. Oyunda, çok az sayıda insan ve birkaç tane odacıkla başlıyorsunuz. Bu bir avuç insanla yemek, enerji gibi ihtiyaçları karşılamanız gerekiyor.

Bazı görevleri yerine getirmek için sığınaktan dışarıya çıkmanız gerekiyor. Bu durumda silah, dışarıya çıkacaklar için gerekiyor. Çünkü dışarıda düşmanlar var, hatta nükleer patlamadan etkilenmiş çeşitli mutantlarda bulunuyor. Sığınağın içinde dahi sizi bazı tehlikeler bekliyor, çünkü bir anda yerden yaratıklar fırlayabilir. Silahlarınızla bu yaratıkları öldürmeniz gerekiyor. Giysiler de daha korunaklı olmanızı ve üretim hızınızı artırmayı sağlıyor.

Fallout Shelter İndirme Linki
http://www.falloutshelter.com