Android ve iOS için Zombilerden Kaçma Oyunu

Android ve iOS için Zombilerden Kaçma Oyunu

Android ve iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyip oynayabileceğiniz zombilerden kaçma ve öldürme oyunu olan Into the Dead adlı oyunda her yerde zombiler olan bir dünyadasınız. Karanlığın içine doğru koşmak, kaçmak zorunda olduğunuzu bir düşünün, her yerde karşınıza zombiler çıkıyor ve sizin elinizde bir silahtan başka bir şey yok, bir yandan ekipman bulmalı, bir yandan da zombiierden kaçmalısınız. Oyunda mermilerinizi kullanırken dikkatli olmalısınız. Para ve mermi sıkıntısı yaşayabilirsiniz. PIKPOK oyun stüdyosu tarafından tasarlanan oyun aksiyon ve macera oyunudur.

Into the Dead – Zombilerden Kaçma


Into the Dead oyunu mükemmel görüntülere sahip, oyunda düşmanlarınızdan yani zombilerin üstünüze hızla gelmeleri ve onlardan kaçışımızı konu alıyor. Zombilere karşı kullanabileceğiniz makineli silahlar, tüfekler ve daha pek çok silah bulunuyor. Into the Dead, iOS ve Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz üç boyutlu bir hayatta kalma oyunudur. FPS türü bu zombi oyununda savaşçınızı zombi saldırılarına karşı korumalı ve zombileri yok etmelisiniz. Oyun aynı zamanda aksiyon ve nişan alma öğelerini de içerisinde barındırmaktadır.

Kıyamet sonrası zombiler tarafından istila edilmiş dünyada hayat mücadelesi verdiğimiz oyunda zombiler tarafından ısırılmadan sürekli olarak kaçmaya çalışıyoruz. Hayatta kalmak için elinizden gelen her şeyi yapmaya çalıştığınız oyunda hayatınızı kaybetmeden ne kadar ilerleyebileceksiniz tam bir soru işareti. Başarabilmek için olabildiğince hızlı hareket etmelisiniz ve cephanenizi en doğru şekilde harcamalısınız. Silahınızdaki mermi sayısı oldukça kısıtlı, aynı şekilde mermi satın alabilmeniz için paranızda kısıtlı durumda, her öldürdüğünüz zombi için para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralarla silahınızı ve zırhınızı geliştirebiliyorsunuz.

Into the Dead İndirme Linki: http://www.intothedead.com