iOS ve Android için Modern Savaş Oyunu

iOS ve Android için Modern Savaş Oyunu

Android ve iOS için Askeri FPS oyunlarını tercih edecek olursanız. Modem Combat 5: Blackout ile çeşitli askeri ekipmanı kullanarak, düşman askerlerini, helikopterleri, İHA’ları ve araçlarım indiriyorsunuz. Askerinizle ateş edebilirsiniz, çömelebilirsiniz, depar atabilirsiniz, el bombası atabilirsiniz, engellerin üstünden sıçrayabilirsiniz, düşmanları bıçaklayabilir ve silahınızı değiştirebilirsiniz. Hikayede ilerlerken yeteneklerinizde giderek gelişiyor. Keskin nişancı ve savaş araçları kullanma gibi bir çok görevi üstleniyorsunuz. Çok hızlı ve aksiyon dolu olan oyunda, mermi yakmaktan silahlarınızın namlusunun eridiğini bile hissedebilirsiniz. Neyse ki mermi bulmak zor değil, üstelik oyun bir öykü çerçevesinde ilerliyor.

Modern Combat 5: Blackout

Gameloft tarafından geliştirilen Modern Combat 5: Blackout adlı mobil oyun, yüksek kaliteli FPS oyunlarındandır. Aksiyon oyun kategorisinde yer alan bu oyun iOS ve Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabilirsiniz. Oyunda terör ile kaosa sürüklenmiş bir dünyada geçen bir maceraya atılıyoruz ve bu kaosun sorumlusu olan suçluyu bulmaya çalışırken ölümcül çatışmalara giriyoruz.

En iyi FPS oyun türlerinden olan bu başarılı yapımı oynadıkça Aksiyona doyacaksınız. Oyunda hep bir çatışma anı var. Grafik seviyesi ise oldukça iyi olan oyunda mobil oyunların arasında en iyi grafiklere sahip. Oyunun güzel bir özelliği de hem tek başınıza oynayabiliyor hem de internet üzerinden çoklu yani diğer oyunculara karşı oynayabiliyorsunuz. İsteseniz görevleri yerine getirerek ilerlemeli bir aksiyona katılabilirsiniz. Yada çok oyunculu moda geçerek takımlardan birine katılıp diğer oyuncularla savaşabilirsiniz.

Kaliteli görsel efektlere sahip oyun, bilgisayar oyunlarını aratmayacak kalitede görsellik sunmaktadır. Tokyo – Venedik arasında geçen oyun 3D grafikleri ve gerçekçi seslendirmeleri ile kendinizi kaptırabilirsiniz. yalnız Modern Combat 5: Blackout için internet bağlantınızın olması gerekiyor. Silahınızı çeşitli teçhizatlar ile güçlendirip mükemmelliği yakalayabilirsiniz. Kontroller joystick mantığı ile yapıldığından yönlendirme basittir.

iOS için Modern Combat 5: Blackout İndir:
https://itunes.apple.com/tr/app/modern-combat-5-blackout/id656176278

Android için Modern Combat 5: Blackout İndir:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftM5HM