Cep Telefonu ile MP3 Kesip Düzenleme

Cep Telefonu ile MP3 Kesip Düzenleme

Eğer programları destekleyen bir cep telefonuna sahip iseniz müzik dosyalarınızı bu kullanımı kolay ve bir o kadarda basit ara yüzüyle müziklerinizi düzenlemek istiyorsanız bu program ile işiniz gayet kolay üstelik programın boyutu sadece 126KB

Artık cep telefonları için mini bir bilgisayar diyebiliriz cep telefonları ile bilgisayarlarda yapabileceğiniz hemen hemen tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Önceleri konuşma, kısamesaj ve basit oyunların ötesine gitmeyen cep telefonları zaman ile gelişti mp3 çalma bazı basit uygulamalar aşamasından geçtikten sonra şimdilerde bilgisayarı aratmıyor klasik görevlerinden çok farklı alanlarda kullanılan cep telefonları, müzik dinlemek için de en çok tercih edilen cihazların başında geliyorlar. Telefonunuzda sevdiğiniz müzik dosyalarının istediğiniz bölümlerini kesmek, düzenlemek ve istediğiniz bölümü zil sesi olarak atamak isterseniz, Python tabanlı çalışan Xpress Cut ile bu iş kökten halledebilirsiniz.

Dokunmatik ekranlı 5. Sürüm Symbian uyumlu çalışan yazılım, telefonunuzda yer alan herhangi bir mp3 dosyasının istediğiniz kısmını kesmenize ve ayrı bir mp3 dosyası şeklinde kaydetmenizi sağlıyor. Dokunmatik ekranı desteklediğinden mp3’lerinizi şekillendirmek oldukça keyifli olacaktır.

Download
XpressCut 0.1
python 1.9.5