Samsung C3053 Bliss Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Samsung C3053 Bliss Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Samsung C3053 Bliss”in çekici kullanıcı arayüzü, kullanım ve erişimi kolay pratik bir cep telefonu Samsung C3053 Bliss şık tasarımı ile göz kamaştırıyor. Samsung C3053 Bliss ile müziğin keyfine varabilirsiniz mp3 player almanıza gerek kalamayacak ve bu sayede ek masraftan da kurtulmuş olacaksınız.

Dünyanın lider cep telefonu üreticisi Samsung Electronics”in geçtiğimiz günlerde tanıttığı Samsung C3053 Bliss net çizgileri ve minimalist tasarımı ile göz alıyor. Samsung C3053 Bliss”in görünenden daha fazlasını sağlayan ince tasarımı stil sahibi kullanıcılara ayrı bir zarafet katıyor. İnce formu ile cebinize ya da elinize kolayca uyum sağlayan bir ergonomi sunan Samsung C3053 Bliss modern görünümün yanısıra, kayar kapaklı tasarımı ile fonksiyonel rahatlığı da beraberinde getiriyor. 2 inç genişliğinde bir LCD ekrana sahip olan Samsung C3053 Bliss ile görsel içeriğe ulaşım ayrı bir keyif olurken, kullanımı kolay ara yüzü ile telefon içeriğini görüntülemek de çok kolaylaşıyor.
Samsung C3053

En beğendiğiniz şarkıcıları, albümleri ve şarkıları bir araya getiren kişisel müzik kutunuz Samsung C3053 Bliss, size dilediğiniz zaman müzik dinleme keyfini sunuyor. Favori şarkılarınızın tümünü microSD kartta saklayabilir ve o andaki modunuza uygun bir müzik deneyimi yaşayabilirsiniz. Arka planda müzik çalma özelliği ile, telefondaki diğer uygulamaları çalıştırırken bile kesintisiz müzik keyfi yaşarsınız. En yeni şarkıları dinlemek için FM radyoyu açabilir, ya da en son haberleri ve güncel gelişmeleri öğrenebilirsiniz.

Samsung C3053 Bliss”de bulunan VGA kamera ile en değerli anlarınızı ve anılarınızı gerçekleştikleri anda ölümsüzleştirebilirsiniz. Samsung C3053 Bliss ile etkileyici fotoğraflar çekebilir, panoramik görüntüleme ile çektiğiniz fotoğrafları birleştirerek görkemli eserler yaratabilirsiniz.

Samsung C3053 Bliss siyah, pembe, turuncu ve mor renk seçenekleri ile KDV dahil 229 TL olarak Türkiye”de satışta.