Samsung Corby W930 Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

Samsung Corby W930 Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

Samsun Corby serisini çok sevdi. Piyasalarda Samsung Corby serisi oldukça çok tutulunca Samsung bu seriden telefon üretmeye devam ediyor.Samsung’un tanıtımını yaptığı Corby W930 ile piyasalara hızlı bir giriş yapması bekleniyor. Samsun Corby’deki yükseliş ile bu renkli seriyi daha da geliştirerek çok daha fazla müşteri çekmeyi planlıyor. İşte Yeni Samsung Samsun Corby özellikleri…

Yeni Jenerik dış görünümü donanımı ve özellikleriyle Samsung’un Corby adı ile piyasaya sürdüğü dokunmatik ekranlı mobil cihazlardan çok farklı olmayan Corby serisi, dış tasarımda yarattığı farklı çizgi sayesinde piyasada oldukça tutuldu ve bur rağbeti gören samsung seriyi daha da geliştirerek Corby W930 piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Yeni Samsung W930 açılır kapaklı ve dokunmatik ekran desteği olmayacak firmanın Corby Folder olarak adlandırdığı cihaz ilk olarak sadece Kore’de satışa sunulacak. Piyasa koşullarına göre yılın ilk yarısında Avrupa’da kullanıcılarla buluşması beklenen telefonun 2.6 inç ekran, 3 megapiksel kamera, microSD kart yuvası donanımlarına ve giriş seviyesine hitap eden bir fiyata sahip olması bekleniyor.

• 2.6 inç ekran
• 3 megapiksel kamera
• microSD kart yuvası

Henüz fiyatı hakkında hiçbir bilgi olmayan telefon piyasadaki satış fiyatları belli olduğunda websitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz.