Sony Ericsson T700

Sony Ericsson T700

Telefon piyasasında belli bir ağırlığı olan firma, müşterilerinin gözlerine hitap etmeyi oldukça iyi bir şekilde başarıyor. Tasarımı oldukça etkileyici olan bu model, ses performansı ile de bütünleşince alıcıların beklentisini karşılamayı umuyor.

Sony Ericsson T700 teknik açıdan çok fazla özelliğe sahip değil, fakat aynı zamanda da kendi sınıfında rakiplerinden de geri kalmayacak şekilde tasarlandı. Ama tasarımı teknik özelliklerinin bir adım önünde bulunuyor.

Sony Ericsson T700 bu yeni modelinde tuş takımında yaptığı birkaç değişiklikle, yönlendirme tuşlarındaki eğimle kullanımı eğlenceli ve kolay bir hale getirmiş. Kalınlığı ise sadece 1 cm olup ağırlığı 78 gr olduğu için taşıması oldukça kolay. Telefonun arka kısmında batarya bölümünde bulunan iki tane küçük kilit, telefonun her hangi bir şekilde düştüğünde, göreceği zararı en aza indirmek için planlanmış. 512 mb hafıza kartı üzerinde bulunuyor ve birçok resim veya müzik dosyalarını içinde barındırmayı sağlıyor, ayrıca kamera çekimi de 3.15 mega piksel ile, gerek kalite gerekse çözünürlük açısından oldukça güzel. Kamera da bulunan fotoğraf ışığı sayesinde karanlıkta fotoğraf çekmekte mümkün kılınmaktadır. Ürünün ses kalitesi iyi olduğu için yüklenen mp3 ler yüksek ses kalitesinde dinlenebilmekte ayrıca FM radyo seçeneği de bulunmaktadır. Bekleme süresi yaklaşık 370 saat olup, konuşma süresi maksimum 9 saat 30 dakikadır.

Sony Ericsson T700 telefonunun yaklaşık fiyatı 450-500 TL arasında.