Telefon ve Tablet için Ücretsiz Strateji Savaş Oyunu

Telefon ve Tablet için Ücretsiz Strateji Savaş Oyunu

Android ve iOS işletim sistemli Tablet ve Akıllı cep telefonlarında oynayabileceğiniz ücretsiz strateji ve savaş oyunu olan Iron Desert oyunculara farklı bir deneyim sunuyor. Gerek oynanışı gerekse grafik arayüzleriyle bir çok oyuncuyu kendisine bağlayacak gibi duruyor. Oldukça başarılı bir strateji oyunu olarak beliren Iron Desert, özellikle Command&Conguer tarzı PC oyunlarını seven mobil kullanıcıların seveceği bir yapım. Boom Beach’in farklı bir versiyonu olarak da ifade edilebilecek oyun, geniş bir harita üzerinde tek oyunculu veya çevrim içi savaşlar yapmanızı sağlıyor, Petrol ve altın çıkararak geliştirdiğiniz üssünüzde, ekonomik yatırımların yanı sıra savunma ve askeri harcamalar da yapıp gücünüzü artırmanız gerekiyor. İyi bir strateji gerektiren savaşlarda güçlerinizi oluşturacak kara ve hava gücünü iyi belirlemeniz ve dikkatli yönlendirmeniz gerekiyor. Bulunduğunuz harita üzerinde tek oyunculu oynayabileceğiniz gibi diğer oyunculara saldırabiliyor ve bir klana üye olup daha çekişmeli savaşlara girebiliyorsunuz. Iron Desert üssünüzü geliştirmeniz için çok fazla zaman
gerektirmemesi ve altın sıkıntısı yaşatmaması sayesinde ilgi toplayan bir yapım.

Android ve iOS için Strateji Oyunu

Ücretsiz yükleyebileceğiniz Iron Desert adlı ilginç bir strateji oyununu oynamak isterseniz mobil ve tabletlerde deneyebileceğiniz bir oyundur. Aksiyon dolu oyunda zorlu savaşlara katılarak düşmanlarımızı yenmeniz gerekiyor. Ekonomik kaynaklarımızı güçlendirerek ordunuzu büyütmelisiniz. Böylece daha güçlü düşmanları yenebileceksiniz. Her yaştan oyuncuya hitap eden içeriğiyle Iron Desert, strateji ve savaş türü oyunlar oynamaktan keyif alanlar için ideal bir seçenektir. Diğer strateji oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da oyun içi satın almalar bulunuyor. Kaynakları parayla almak haliyle size hız kazandırıyor. Iron Desert’da temel amacımız Demir Ejder’e ve emrindeki komutan Scar’a karşı mücadele vermektir. Bu iş için üssümüzü inşa ediyoruz ve kaynak toplamaya başlıyoruz. Sonrasında ağır silahları ve askerlerimizi yetiştirmek için gerekli teknolojileri araştırıyoruz ve üretim yeteneğimizi geliştiriyoruz.

Oyunun oynanışı da çok basit, kontroller son derece kolaydır. Ekrana dokunarak komut verebiliyor, bina inşası başlatabiliyor ve birliklerimizi yönetebiliyoruz. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız satın alma seçenekleri bu oyunda da mevcut. Gelişmiş grafiklerle birlikte oyuna farklı bir hava katan ses efektleri de dikkati çeken noktalar arasında yer alıyor. Genel çerçeveden bakacak olursak Iron Desert son derece keyifli bir savaş oyunudur.

Iron Desert İndirme Linki
http://id.my.com/en/