Telefon ve Tablet için Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Telefon ve Tablet için Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Android ve iOS işletim sistemli telefon ve tabletler için aksiyon dolu, eğlenceli bir oyun olan Hopeless: The Dark Cave oyununu ücretsiz olarak hemen yükleyip oynamaya başlayabilirsiniz. Hopeless serisinin en yem oyunu olan The Dark Cave, özellikle grafikleriyle göz dolduran başarılı bir hayatta kalma oyunu. Aslına bakılırsa adından da anlaşılacağı gibi hayatta kalmak konusunda ümidinizi bir süreden sonra yitiriyorsunuz ancak direndikçe oyunun zevki de artıyor. Kontrol ettiğiniz damlacıklar. Karanlık bir mağarada üzerlerine gelen canavarları yok etmeye çalışıyor, oldukça basit olmasının yanı sıra, ses ve görsel efektleriyle oyun keyfim artıran Hopeless, altın kazandıkça silah ve eşya seçenekleri sunuyor. Canavarları yok etme motivasyonuyla aldığınız yem zıpkın ve el feneri gibi yem silah ve eşyalar, durdurabilirliği ciddi ölçüde artırıyor. Geçmişte birçok versiyonunu gördüğümüz kanlı zombi öldürme oyunlarının yaratıcı versiyonu olan Hopeless. Zombi öldürme oyunlarının yaratıcı versiyonu olan Hopeless sayesinde bir artı daha kazanıyor.

Hopeless: The Dark Cave

Bu oyunda amacınız yağ baloncuklarını tehlikeli yaratıklardan korumanız gerekiyor. Küçük parlayan bir karakteri yönlendirecek ve karanlıktan çıkan canavarlardan kendinizi koruyacaksınız. Silahınız ile canavarları etkisiz hale getirecek ve çoğalmaya çalışacaksınız. Kaliteli grafikleri ile oyuncuların ilgisini çeken bir oyun olan bu oyunda kontrol ettiğiniz yağ baloncukları tehlikeli yaratıklardan oldukça korkmaktadırlar. Dikkat etmeniz gereken husus ise, etrafınızdan tehlikeli canavarlar yerine bazen size katılmak için diğer yağ baloncukları da geliyor. Bu baloncukları yanlışlıkla vurmamalısınız. Eğer vurursanız kontrol ettiğiniz yağ baloncuğuda kendi kendini öldürerek intihar edecektir.

Hopeless: The Dark Cave oyununa başlarken yeterli seviyede cephane ile başlıyorsunuz. Oyunda mermi sıkıntısı çekmiyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde bazı geliştirme ve güçlendirme özellikleri bulunuyor. Bu özellikleri dikkatlice ve yerinde kullanarak karşı karşıya kaldığınız tehlikeli canavarları savuşturabilirsiniz. Oyunun en ilgi çeken yanlarından bir tanesi ise kontrol ettiğiniz yağ baloncuklarının ifadeleridir. Bulundukları duruma göre yüzlerindeki kızgınlık veya korkuyu rahatlıkla görebilirsiniz. Oyunda karanlıkta bir başına kalmış bir klanı yönlendireceksiniz. Klan karanlık olduğu için biraz korkuyor. Elinde silah ile onu korkutan canavarları öldürmesi gerekiyor. Sizde bu oyunu oynamak istiyorsanız aşağıdaki linklerimizden oyunu indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Hopeless: The Dark Cave İndirme Linki
http://upopa.com/Hopeless