Windows Phone için Ücretsiz Saat Uygulaması

Windows Phone için Ücretsiz Saat Uygulaması

Microsoft’un Windows Phone işletim sistemine sahip olan cihazlardan birine sahipseniz ücretsiz olarak sunulan Lumia Clock adlı uygulamayı yükleyerek Lumia tarzı saat kullanabilirsiniz. Nokia cep telefonlarında oldukça sevilen bu uygulamayı artık tüm Windows Phone işletim sistemli cep telefonlarında kullanabilirsiniz. Sıra dışı bir saat uygulaması olan Lumia Clock uygulaması ile telefonunuza bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Lumia Clock yeni çıkan Windows Phone işletim sisteminin yanı sıra diğer eski sürümlerde ve Windows Phone 7.5 işletim sistemlerinde kullanabileceksiniz. Daha fazla renk ve daha fazla görsellik vaat eden bu uygulama telefonunuza bambaşka bir görünüm katar. Uygulamanın boyutu sadece 1MB. Bu uygulamayı yükleyebilmek için gereken gereksinimler arasında Uygulama gereksinimleri arasında Telefon kimliği, Sahip kimliği, Konum servisleri, Fotoğraf, müzik ve video arşivleri, Veri hizmetleri, HD720P (720×1280), WVGA (480×800), WXGA (768×1280) özelliklerinin bulunması gerekiyor.

Lumia Clock uygulaması bir saat için oldukça renkli ve pil tasarrufu özelliği ile akıllı telefonlardaki batarya sorununa destek oluyor. Uygulamanın ayarlarında Am / Pm seçenekleri de bulunuyor.

Lumia Clock İndirme Linki: http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/lumia-clock/fad8d7aa-8cd4-422b-b4a9-5f368920a634