Sony 3D Projektör VPL-VW90ES Fiyatı Ve Özellikleri

Sony 3D Projektör VPL-VW90ES Fiyatı Ve Özellikleri

3D ekranlar giderek yaygılaşıyor geleceğin vazgeçilmez ekran tiplerinden biri haline gelecek olan 3D özelliği teknolojik ürünlere giderek yansımaya başladı. Sony yeni çıkardığı 3D özellikli projektörü VPL-VW90ES evde üç boyutlu sinema keyfi sunuyor. Sony BRAVIA 3D TV yelpazesinde kullanılan Active Shutter gözlük teknolojisine dayanan VPL-VW90ES, gözün doğal bir yapıda göreceği en uygun 3D deneyimini sunuyor.

Sony VPL-VW90ES, sunduğu mükemmel görüntü kalitesi ile birlikte gerçek renk ve parlaklık derinliğine ulaşmak için 150.000:1 dinamik kontrast oranı sunuyor. Sony VPL-VW90ES Advanced Iris 3 teknolojisini kullanıyor. Full HD 1080p’de 3D gösterme özelliği ile VPL-VW90ES, görüntü bozukluğunu ve parazitleri en aza indiren, yenilenmiş SXRD 240Hz Panel’e sahip. Projektör ayrıca 2D videoları alıp, 3D’ye çevirebiliyor. Bu sayede geçmişteki klasik filmlere yeni bir hayat verirken, izlenip eğlenilecek geniş bir video içeriğine de olanak sağlıyor.

Full HD 1080p 3D Home Cinema projeksiyon sistemi

Mükemmel bir 3D sinema deneyimi için gerçek bir 3D 1080p sinema projeksiyon sistemi.

Sony SXRD Panel teknolojisi

Sony VPL-VW90ES pürüzsüz, nokta içermez ekran, canlı renkler ve büyük gerçek dinamik kontrast oranı (80.000:1) için Sony’nin benzersiz SXRD 3 panel sistemi kullanır. Üç ayrı kırmızı, mavi ve yeşil panelleri olağanüstü ayrıntı, bir virtüöz renk performansı vermek için birleştirir.

3D modunda Full HD çözünürlük

Sıralı Çerçeve teslim her kare, her bir göz için, projektörün tam HD çözünürlüğünü kullanarak gösterildiği anlamına gelir, bu nedenle 3 boyutlu projeksiyon modunda çözünürlük kaybı yoktur.

240Hz Panel Sürücü

Bu projektör kare ardışık 3D sisteminden çok düşük çapraz konuşma sonuçlanan 240Hz çok yüksek oranda yenilenir SXRD paneller bulunuyor. Bu çok daha gerçekçi ve rahat izleme yol açar.

2D 3D dönüştürme

Sony VPL-VW90ES 2D kaynak dönüştürmek için Sony’nin gelişmiş gerçek zamanlı tekniğini kullanır; Blu Ray / DVD / HD Yayın / Dijital Resim gerçekçi sözde 3D içine. Bu son derece etkili süreç büyük ölçüde 3D modunda izlenebilir malzeme miktarı artar

Gelişmiş Iris3 kontrol

Bu kontrastı otomatik iris kontrolü özelliğidir. Bu zirve parlaklık azaltmadan siyah seviyelerini en üst düzeye çıkarıyor.

Gerçek 24p modu

Otantik, film gibi bir görünüm için saniyede bir gerçek 24 kare Gerçek 24p modunda görüntüler. İzlediğiniz filmi içindeymiş gibi bir hava katar.

Anamorfik Zoom modu

Bu özellik sayesinde, “mektup” siyah bantlar yukarıdaki ve aşağıdaki resimde veya kırpmadan, tam çözünürlükte (örneğin 2.35:1 için) orijinal sinematik boy oranı filmleri görebilirsiniz. Bu üçüncü parti bir üçüncü taraf objektif adaptörü gerektirir.

Elektronik Ayarlanabilir Lens Shift

Elektronik ortamda daha kolay yerlerde geniş bir yelpazede içine yüklemek için yapım projektörün lens kaydırma ayarlayın.

Birden Sinema Modu

Kullanıcıların öngörülen malzemenin özellikleri ile projektörün çıktı maç 3 Sinema Modu arasında seçim yapabilirsiniz. kontrol daha da yüksek bir derece için Gamma düzeltme ayarlamaları ile birlikte bu modu kullanın.

Gama Geniş düzeltme

11 Gamma ayarları toplam görüntü içeriğine yansıtılan görüntünün parlaklığı eğri maç için esneklik sağlar.

Beyaz ve Siyah Seviyesi ayarı

Doğrudan menüden beyaz ve siyah seviyelerini ayarlamak

10-bit renk teslim

10-bit renk ile VPL-VW90ES diğer ekranlarda görebilir hatlarını olmadan, aynı renk tonları arasında yumuşak geçişleri sağlar.

Sony Dijital Video İşleme Sistemi

Sony tarafından geliştirilen teknolojileri kümesi olduğunu netlik ve renk netliği artırmak için video için sekiz ayrı süreç geçerlidir.

Otomatik lens koruyucusu motorlu

Sony VPL-VW90ES, projektör açıldığında açıyor ve kapalı olduğunda kapanır otomatik motorlu lens koruyucusu ile donatılmıştır. Bu bir objektif kapağı sığacak şekilde hatırlamak zorunda kullanıcıların olmadan, objektif toz tutar.

Girişler

Sony VPL-VW90ES çeşitli kaynaklardan bağlantı için giriş geniş bir özellik. Girişi HDMI 1.4 (2) VGA, Component, S-Video ve Composite içerir.

BRAVIA Sync (HDMI CEC) ile Uyumluluk

Kontrol sadece projektör de BRAVIA verilen uzaktan kumanda ile uyumlu donanımları sync.

Son derece düşük fan gürültüsü (20dB)

Oldukça etkili soğutma sistemi fan gürültüsü mutlak minimum tutmak anlamına gelir. ultra sessiz fan ile filmlerin sessiz bölümlerinde dahi duymazsınız.

Sony VPL-VW90ES ev projektörünün perakende satış fiyatı yaklaşık 13.000TL + KDV olarak belirlenmiş…