Android ve iOS için Silahlı Kardeşler Savaş Oyunu

Android ve iOS için Silahlı Kardeşler Savaş Oyunu

Android ve iOS işletim sistemli cihazlarınıza yükleyebileceğiniz ücretsiz savaş oyunudur. Eğer savaş oyunlarını seviyorsanız bu oyun sizi mest edecektir. İkinci Dünya Savaşı döneminde, komutanınızın sizi görevlendirdiği makineli tüfeğin başında, üstüne saldıran düşman askerlerini püskürterek birliğinizin ilerlemesine yardımcı olmaya çalışıyorsunuz. Dilerseniz el bombası atabiliyor veya topçu bombardımanı da çağırabiliyorsunuz. Yüksek kaliteli grafikler içeren Brothers in Arms 3 adlı oyun bolca aksiyon içeriyor. Farklı görev türleri içeren oyun oyuncuyu kesinlikle sıkmıyor.

Brothers in Arms 3 – Silahlı Kardeşler


Brothers in Arms 3 mobil oyunu serinin sonuncusu olup harika grafiklere sahiptir. iOS ve Android işletim sistemli platformlarda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olan Brothers in Arms 3’te konu 2. Dünya Savaşı’na yolculuk ederek dünyanın kaderini belirlemeye çalışıyorsunuz. Normandiya işgalini konu alan oyunda Nazi’lere karşı amansız bir savaş veriyorsunuz. Oyunda ilerledikçe savaşçınızı geliştirebiliyorsunuz. Oynadıkça yeni yetenekler keşfedeceksiniz. Oyunda bazı bölümlerde gizlice düşman hatlarına sızmanız gerekirken bazı bölümlerde ise keskin nişancı tüfeğinizle düşman avına çıkıyorsunuz. Bunun yanı sıra doğrudan düşmana saldırı bölümleri de yer alıyor.

Brothers in Arms 3 oyunu FPS savaş oyunları arasında en iyilerden birisidir. Grafik ve ses olarak türlerine kıyasla gayet başarılı bir yapım olan oyun Gamesoft tarafından tasarlanmış. Oldukça başarılı yapıtlara imza atmış bir firmadır. Karakter modellemesi, çevre detayları ve görsel efektler oldukça yüksek kaliteli. Oyunun kurgusu 2. dünya savaşı üzerinde geçiyor. Sizde çeşitli silahlar kullanarak düşman hattında ilerliyorsunuz.

iOS için Brothers in Arms 3 İndir
https://itunes.apple.com/tr/app/id656124384

Android için Brothers in Arms 3 İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA3HM