Android ve iOS için Süper Bulmaca Oyunu Mekorama

Android ve iOS için Süper Bulmaca Oyunu Mekorama

ve işletim sistemli telefon ve tabletlere ücretsiz yükleyebileceğiniz sıradışı bulmaca oyunudur. Oyunda minik robotun yolunu bulmasına yardımcı olmanız gerekiyor. Minik robotlarınızın içinden geçmek zorunda olduğu değişik tasarımlara sahip bulmacada, binaları çözmeniz gerekiyor. Sürükleyici ve zeka dolu bir oyun olan Mekorama, oyununda 50 tane açılmamış kart bulunuyor. Her bir kartı açmanız gerek, oyunun Apple’den tasarım ödülü almayı başardı. Oyuna perspektif açıdan bakıyorsunuz ve işaretlediğiniz yere yönlendiriyorsunuz. Doğru hamleleri yaparak bulmacayı çözüyorsunuz.

Mekorama Ücretsiz Bulmaca Oyunu

Kuşbakışı oynadığınız oyunda 3 boyutlu olarak bakış açınızı kendiniz belirliyorsunuz. 50 tane bulmaca içeren oyunda oynadıkça yeni bölümler açılıyor. Küçük bir robotu kontrol ettiğiniz oyunda bulmacaları çözerek görevinizi tamamlıyorsunuz. Oyunda dikkatli olmanız gerekiyor. Her bir obje sizin için bir ipucu olabilir. Robotunuzun önündeki engelleri kaldırmak için objelere dokunmanız gerekiyor.

Oyunda ilerleyebilmek için çok farklı bir bakış açısına ihtiyacınız var. Sürekli sizi farklı düşünmeye itiyor. Gözünüze çarpan objeleri hareket ettirerek yolunuzu açıyorsunuz. Üzerinde gezindiğiniz platforma farklı açılardan bakarak çıkış noktasını bulmanız elbette kolay olmuyor. Gözümüze küçük görünen platformun her köşesine dikkatlice bakmanız gerekiyor. Oyunda labirent şeklinde tasarlanan binalarda dolaşıp hedefe ulaşmalısınız. Mekorama oldukça küçük boyutu olmasına rağmen yüksek çözünürlüklü grafik yapısına sahip. Herkesin denemesi gereken bulmaca oyunu için ciddi beyin yormanız gerekiyor.

Mekorama İndirme Linki
http://www.mekorama.com

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...
  • seyhmus:banada yardımcı olabilirmisin...
  • seyhmus:bnde aynı dertten muzdaribim yardımcı olabilirmisi...
  • Özcan uyar:Face hesabımi başka telofana geçeceğim için kapatt...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir