Android ve iPhone İçin Zombilerden Kaçma Fitness Oyunu

Android ve iPhone İçin Zombilerden Kaçma Fitness Oyunu

ve işletim sistemlerinde çalışan oyun ile fitness’ı bir araya getiren bu eğlenceli uygulamada hayali zombilerden kaçıyorsunuz. Oyunda gerçek dünyada koşmanız gerekiyor. Böylece spor yapmış olacaksınız. Bu oyunu gerçek hayatta yani dışarıda oynamanız gerekiyor. Amaç uzun zamanlı egzersizler yaparak alışkanlık kazanmak, bazı kişiler için spor yapmak biraz sıkıcı olabilir. Çünkü alışık olmadıkları için ilk zamanlar bir hevesle başlayıp daha sonra bırakmaya başlıyorlar. Bu uygulama işte burada devreye giriyor. Koşuyu eğlenceli hale getiriyor. Zombies, Run! adlı uygulama kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunun detaylarını inceleyelim…

Zombies, Run! Oyunun Özellikleri

Android, iOS işletim sistemli telefon ve tabletlerde çalışan uygulama kendi kategorisinde iyi puan almayı başarmış kaliteli bir uygulamadır. Oyunda 23 farklı görev yer alıyor. Koşmaya başlamadan önce bu görevlerden istediğinizi seçebiliyorsunuz. Kulaklıklarınızı takıp koşmaya başlıyorsunuz. Size önce hikaye anlatılıyor, diğer karakterlerle olan diyaloglar dinletiliyor, bazı talimatlar veriliyor ve bunları uygulamanız isteniyor. Fitness motivasyonu sağlamaya yarayan uygulama da amacınız zombiler tarafından işgal edilmiş şehrinizin vatandaşlarını kurtarmaktır. Koşarken beraberinde müzik de dinleyebiliyorsunuz ve bu müziklerin arasında bazı cümleler duyuyorsunuz. Aynı zamanda zombilerin size olan mesafesi söyleniyor ve koşmaya başlayarak mesafeyi açıyorsunuz.

Uygulamayı kullanırken istediğiniz tarafa dönmek, koşmak, yürümek hepsi serbest. Böylece zombilerden kaçmaya çalışıyorsunuz. Fakat her zaman bu mümkün olmuyor ve yakalanabiliyorsunuz, bu da aslında bir oyun olduğunu unutmamanızı sağlıyor. Sanal ortamda insanları kurtarırken yerine getirdiğiniz görevler sayesinde gerçek hayatınızda da enerji harcayarak spor yapmış oluyorsunuz.

Zombies, Run İndirme Linki: https://zombiesrungame.com

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • rqzn:puahhah millet buraya hesabımı açın yazmış 200 iq...
  • mustafa:işlemcinin hızı 3.1 ama 2.50 de sabit kalmış. csgo...
  • zz:ben bilgisiyardanım...
  • ali kaya:listedeki isimler etikette sonraki sayfalarda tekr...
  • Ebru:Merhaba bende ayni durumu yaşıyorum acabildinizmi ...
  • Bilmiyor:Alabildinizmi hesabınızı geri...
  • Salih:Ya abi ya sifremi giremiyorum böyle şey olmaz ama ...
  • m.ç.:İntel Atom N450 1.66 ghz işlemci 160 gb sata hdd ...
  • Ebrar:Aynen bende eba bile açılmıyor hata kodu geliyor y...