iPhone Ve iPad için Fitness Uygulaması

iPhone Ve iPad için Fitness Uygulaması

işletim sistemleri için geliştirilen egzersiz uygulaması kullanıcılara ücretsiz olarak geliştiriliyor. Zova sağlık teknolojisi için gelişiyor. Daha sağlıklı bir vücut için size yardımcı oluyor. , veya sahibiyseniz, spor yapmak ve daha sağlıklı bir vücuda kavuşmak istiyorsanız bu uygulama cihazınızda mutlaka olması gerekiyor. Uygulama diğer kaynaklardan da faydalanmaktadır. mesela uygulamayı çalıştırdığınızda o günün hava durumuna, bulunduğunuz konuma ve saatine göre size egzersiz öneriyor.

Zova Uygulamasının Özellikleri

Kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak sunulan Zova sayesinde ev ortamında rahatça spor yapabileceksiniz. Spor yapmak ve aktif bir yaşam sürdürmek, vücudun daha zinde kalmasını sağlıyor. Sağlık ve fitness bozulmaya ve ihmale en meyilli iki şeydir. Apple uygulamalar ve giyilebilir teknoloji ürünleri ile bunun önüne geçmeye çalışıyor. Hareket ettikçe hem iskelet hem de kas sistemimiz çalışıyor ve hareketsiz yaşamın getirdiği sorunlardan uzaklaşıyoruz.

Spor yapan kişilerin vücudu değişiklikler gösterir. Hatta yürüyüşünüz bile değişir. Bu nedenle sağlıklı bir vücut için beslenmek kadar sporda şarttır. Yoğun geçen iş hayatı, insanların teknolojik cihazlar başında vakit geçirmesi nedeniyle çoğu zaman sporu ikinci plana atmak zorunda kalıyor. Spor salonuna gitmeye vakit bulamayan kullanıcılar için geliştirilmiş olan Zova, spor konusunda faydalı bilgiler sağlıyor. Zova’da tamamı profesyonellerden oluşan bir grup tarafından derlenmiş hareketler bulunuyor. Videolu içerikler hangi hareketin nasıl yapılacağını gösteriyor. 200’den fazla harekete sahip olan Zova’da kendimize çalışma planları oluşturabilme şansı buluyorsunuz. Kadın sağlığı odaklı sağlık ve fitness uygulaması olarak adlandırılan Zova her kullanıcıya açıktır.

Zova Ugulaması İndirme Linki
http://zova.com

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • RaMiZ DaYı:Dostum Bir sorum var Siyah ve Kırmızı İndir buton...
  • 564156:windows 98 mi kullanıyon da zibidi seni mavi ekran...
  • mehmet:insansayilsin.com yaptım single.php dosyasına attı...
  • Wanton:0538 294 22 90 Ulaşın Her türlü kapanan,engel yiy...
  • Wanton:Her türlü engel yemiş geçici veya kalıcı kapatılmı...
  • muhamed ay:biri ni n ismine ve telofonunua virus girsin...
  • saliha:avrupadaki ler icin yazma oyaliyorum.krep mevlut o...
  • ALihan:Bende kernel32.dll yi silemiyorum...
  • Eyüp kaymaz:Fotoğraf makinesini satan ben alıcıyım Sony dscw 7...
  • Meltem:Bana bildirim gelmesini istemiyorum ve arkadas ist...