Samsung Omnia II i8000 Özellikleri

Samsung Omnia II i8000 Özellikleri

İçin Windows Mobile 6.5.3 işletim sistemi kullanıyor. Amoled ekranıyla beğenilen cep telefonlarından biri olan Omnia II için resmi güncelleme paketi geldi. Geçen seneden buyana ilgi gören cep telefonu, güncelleme sonrasında en yeni Windows Mobile sürümü olan 6.5.3’e terfi ediyor.

Samsung Omnia II i8000 800MHz işlemciye sahip şimdiye kadar olmadığı kadar hızlı. İşlemci hızı multimedya özelliklerinden, ekran kalitesine hatta internet hızına kadar birçok şeyi etkilemektedir. 800Mhz lik işlemci sayesinde Samsung Omnia II i8000 aynı anda birden fazla uygulamayı çok rahat çalıştırabilmektedir.

Samsung Omnia II i8000 özellikleri arasında 8.1 megapiksel kamera Flaş ve 32GB kadar genişletilebilir hafıza sunuyor. 3G, EDGE, GPRS, HSDPA (3G), HSUPA, UMTS (3G) şebeke seçenekleri Bluetooth, Wi-Fi(WLAN) ve USB desteği bulunmaktadır.

430 Saat bekleme süresi 10 Saat konuşma süresi sunan Samsung Omnia II i8000 ve DivX, MPEG4, xVID gibi popüler video formatlarını destekleyen Samsung Omnia II i8000 3.5 mm jack, aGPS, Camera: Face Detection / Smile Shot / Mobile Blogging / Geo Tagging / Photo Editor gibi özellikler sunmakta

123g Ağırlık 118 x 60 x 11.9 mm. (Y x G x D) Boyutlara sahip olan Samsung Omnia II i8000 GPS (Global Positioning System) alıcısı sayesinde uydulara, ücretsiz olarak bağlanır ve dünya üzerinde bulunduğunuz yeri (enlem-boylam olarak) size gösterir.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...
  • admin:https://www.blogger.com/forgot.g linkine tıklayın....
  • Eda:3 yıl önce bi blog açmışım ve bir şeyler karalamış...
  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir